Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '20458415' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

VIDEO+FOTO Dinamoviștii se întrec în goluri de generic! Paul Anton, superreușită cu Poli Iași - www.infoziare.ro

Mijlocașul Paul Anton a reușit golul meciului Dinamo – Poli Iași 4-1, iar golul său se înscrie pe lista supergolurilor marcate de „câini” sezonul acesta, pe care se mai află Borja Valle și Juan Camara. După ce cei doi mijlocași spanioli au marcat de la jumătatea terenului, în meciurile cu FC Botoșani, respectiv FC Argeș, Paul Anton a reușit și el o execuție spectaculoasă. ... [citeste]

Actualizata la: 12 dec 2020

Paul Anton, din nou salvator! Dinamovistul a marcat superb, după euro golul cu Poli Iași | VIDEO - 35% - Pro Sport
VIDEO + FOTO Nouă goluri în ultimul meci arbitrat de Alexandru Tudor în Liga 1! Poli Iași, set la 3 cu Concordia Chiajna - 29% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Paul Anton, în zi de şut! Fostul căpitan al lui Dinamo marchează două goluri într-o repriză, ambele din afara careului, în prima ligă a Rusiei - 28% - Pro Sport
VIDEO | Paul Anton, în zi de şut! Fostul căpitan al lui Dinamo a marcat două goluri într-o repriză, ambele din afara careului, în prima ligă a Rusiei - 28% - Pro Sport
VIDEO + FOTO Barcelona continuă urmărirea lui Real Madrid! Victorie clară cu Villarreal + Suarez și Griezmann, goluri de generic - 27% - Gazeta Sporturilor
DINAMO - POLI IAȘI 3-0 // UPDATE GALERIE FOTO + VIDEO Florin Gardoș, umplut de sânge, arbitrul n-a dat nici „galben” » Verdictul tranșant al lui Crăciunescu despre fault și de ce trebuia anulat golul „câinilor” + penalty neacordat pentru Poli Iași - 25% - Gazeta Sporturilor
Dinamo și-a găsit marcator! Paul Anton, dublă de senzație în sferturile Cupei! Cum a marcat mijlocașul cu Dunărea Călărași | FOTO & VIDEO - 25% - Pro Sport
FCSB - POLI IAȘI 4-0 // FOTO Să vină Hajduk! Roș-albaștrii au făcut o partidă excelentă și au umilit-o pe Poli Iași - 24% - Gazeta Sporturilor
POLI IAȘI - CFR 0-1 // FOTO Eroare GRAVĂ a lui Iulian Călin în Poli Iași - CFR! Echipa lui Stoican n-a primit un penalty evident - 24% - Gazeta Sporturilor
Dinamoviștii nu l-au uitat pe Patrick Ekeng » Două momente speciale la victoria cu Poli Iași - 24% - Gazeta Sporturilor
Și cu o echipă încropită, Sepsi uimește! Două goluri în două minute la meciul cu Poli Iași! Reacția lui Leo Grozavu | FOTO - 24% - Pro Sport
Constantin Budescu, reacţii după ce a marcat două goluri fantastice cu Poli Iaşi: “Golul direct din corner a fost mai dificil!” VIDEO - 24% - Fanatik
VIDEO+FOTO Goluri spectaculoase pe un stadion care stă să cadă: ACS Poli Timișoara - FC Voluntari 2-3 - 24% - Gazeta Sporturilor