Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '20270623' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Moment istoric pentru Bayern Munchen în finala cu PSG! Golul marcat de Kingsley Coman | VIDEO - www.infoziare.ro

Kingsley Coman a marcat cu capul primul gol în duelul cu PSG din finala Ligii Campionilor, acesta însumând golul cu numărul 500 pentru Bayern în UCL. Golul lui Bayern a venit în minutul 59, după […] The post appeared first on . [citeste]

Actualizata la: 24 aug 2020
Ziarul: Pro Sport

VIDEO+FOTO Cea mai tare iubită? Reacție fabuloasă după golul marcat de Kingsley Coman care i-a adus Liga Campionilor lui Bayern - 58% - Gazeta Sporturilor
Kingsley Coman, atacantul lui Bayern Munchen, ar putea ajunge la FC Barcelona pentru 60 de milioane de euro - 50% - Stiri pe surse
Robert Lewandowski și Kingsley Coman s-au bătut la antrenamentul echipei Bayern Munchen - 49% - HotNews
Bayern Munchen conduce PSG, scor 1-0, în finala Ligii Campionilor - A marcat Coman, în minutul 59 - 48% - Stiri pe surse
Thiago Alcantara, cea mai mare notă din PSG – Bayern Munchen 0-1! Cât a primit Kingsley Coman, autorul golului - 48% - Fanatik
Robert Lewandowski s-a luat la bătaie cu Kingsley Coman la antrenamentul lui Bayern Munchen! Reacția antrenorului Niko Kovac e incredibilă - 46% - Gazeta Sporturilor
Manchester City și Manchester United se luptă pentru transferul lui Kingsley Coman de la Bayern Munchen! Starul francez face anunțul despre interesul celor două: „Îmi dă o încredere suplimentară” - 44% - Pro Sport
Kingsley Coman, eroul lui Bayern în finala cu PSG, aproape să se retragă în 2018, la 22 de ani: “Nu voi mai accepta să mă mai operez! O să duc o viață anonimă” - 44% - Fanatik
Bayern Munchen a câștigat Supercupa Europei. Javi Martinez a marcat golul decisiv în minutul 104 - 40% - B1 TV
VIDEO Augsburg - Bayern Munchen 2-3 / Campioana a fost condusă de două ori - Dublă și pasă de gol pentru Coman - 37% - HotNews
PSG - BAYERN 0-1. FOTO Moment istoric pentru Bayern: cum a arătat decernarea trofeului în fața unui stadion gol - 34% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Florinel Coman și George Pușcaș, în finala pentru golul anului 2019 reușit de reprezentativele României - 34% - HotNews
liveTEXT, VIDEO și FOTO Scor astronomic la pauză în Bayern Munchen - Dortmund » Dezastru istoric - 34% - Gazeta Sporturilor
Momentul revanşei pentru Hansi Flick! Drama trăită cu Bayern Munchen în finala CCE din 1987. Video - 34% - Fanatik