Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '20259619' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Tenis. Simona Halep (2 WTA) a câștigat turneul de la Praga, primul la care participă de la reluarea sezonului competițional. A învins-o în finală pe Elise Mertens (23 WTA). - www.infoziare.ro

Este al 21-lea titlul din cariera jucătoarei născută la Constanța. Turneul de la Praga are premii totale în valoare de  202.250 de dolari, iar pentru pentru adjudecarea trofeului Simona Halep va primi un cec de 25 de mii de dolari și 280 de puncte în plus în clasamentul WTA. Simona Halep avut un start ezitant […] [citeste]

Actualizata la: 17 aug 2020
Ziarul: Biziday

Simona Halep, primul turneu jucat, primul titlu! Românca a învins-o pe Elise Mertens în finala de la Praga - 51% - Libertatea
Simona Halep a câştigat turneul Praga, după un meci excelent cu Elise Mertens - 47% - Antena 1
Simona Halep a câștigat finala turneului WTA de la Praga, după ce a învins-o pe Elisei Mertens - 43% - Antena 3
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // FOTO Derapaj al românilor la adresa lui Elise Mertens după finala cu Simona Halep: „Ești o trișoare, să te pască artrita!” - 41% - Gazeta Sporturilor
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS 6-2, 7-5. Victorie superbă în finala de la Praga - 41% - RomaniaTV
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS, liveTEXT de la 14:30 » Simona Halep joacă finala turneului de la Praga - 41% - Gazeta Sporturilor
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS, liveTEXT de la 14:30. Simona Halep joacă finala turneului de la Praga - 41% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep o înfruntă azi pe belgianca Elise Mertens în finala turneului de la Praga - 41% - Libertatea
Simona Halep – Elise Mertens 6-2, 7-5, în finala WTA Praga! Simona Halep câștigă titlul cu numărul 21 după un meci superb! Prima reacție a româncei - 41% - Fanatik
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Prima reacție a Simonei Halep după înfrângerea cu Mertens din finala de la Doha: „De asta joc mereu cel mai bun tenis al meu aici” » Mesaj special pentru românii din tribune - 40% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep vs. Elise Mertens, LIVE duminică pe DIGISPORT 2 ONLINE în finala turneului de la Praga - 40% - RomaniaTV
Simona Halep a trecut de Irina Begu în semifinala românească de la Praga și va juca finala cu Elise Mertens - 39% - Libertatea
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // EXCLUSIV Alexandra Cadanțu, jucătoare care a învins-o pe Mertens: „Așa poate fi surprinsă belgianca” - 39% - Gazeta Sporturilor
SIMONA HALEP - ELISE MERTENS // VIDEO Simona Halep, neiertătoare în primul set » Punctul cu care a năucit-o complet pe Mertens - 39% - Gazeta Sporturilor