Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19883284' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Show total în Youth League! Youssoufa Moukoko a marcat un hattrick pentru Dortmund la doar 15 ani. Brugge a egalat-o pe Real Madrid după un gol reușit de portar în minutul 95. VIDEO - www.infoziare.ro

La mijlocul acestei săptămâni, cu doar câteva ore înaintea meciurilor din ultima etapă a fazei grupelor din Champions League, s-au desfășurat ultimele jocuri din grupele Youth League. În cele două zile de competiție, două faze au rivalizat la capitolul spectacol cu momentele oferite de cluburile mari în cea mai mai importantă competiție intercluburi din Europa. […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 12 dec 2019
Ziarul: Fanatik

Youssoufa Moukoko, puștiul fenomen de la Borussia Dortmund, ținta ultrașilor rasiști! Ce i-au făcut după ce a marcat un hattrick - 38% - Pro Sport
Bate recorduri la doar 14 ani » Youssoufa Moukoko, cel mai tânăr marcator din UEFA Youth League - 34% - Gazeta Sporturilor
Borussia Dortmund are o nouă perlă! Youssoufa Moukoko a marcat primul gol în Bundesliga și a intrat direct în istorie, la doar 16 ani - 32% - Pro Sport
Cine e Youssoufa Moukoko, noul puşti-minune al lui Dortmund. Milionar la doar 15 ani. Video - 30% - Fanatik
​VIDEO Youssoufa Moukoko a devenit cel mai tânăr marcator din istoria Bundesligii, dar Borussia Dortmund a pierdut (1-2 vs Union Berlin) - 26% - HotNews
​VIDEO Erling Haaland, patru goluri într-o repriză - Youssoufa Moukoko, debut la 16 ani și o zi / Hertha Berlin vs Borussia Dortmund 2-5 - 25% - HotNews
Buzărnescu, în sferturi la Bogota la dublu / Borussia Dortmund l-a pierdut pe Youssoufa Moukoko pentru acest sezon - 25% - Fanatik
​Champions League: PSG, victorie la scor de neprezentare cu Real Madrid / Atletico a egalat-o pe Juventus în minutul 90 (Rezultatele serii) - 25% - HotNews
Meciul zilei în UEFA Youth League! Real Madrid a învins-o cu 6-3 pe PSG, după ce francezii au condus cu 1-3. Video - 25% - Fanatik
Youssoufa Moukoko, noua perlă a Borussiei Dortmund! Patru triple consecutive la echipa U19 - 24% - Fanatik
​VIDEO Real Madrid, remiză pe teren propriu cu Club Brugge - Belgienii au condus cu 2-0 la pauză / Șahtior, victorie în minutul 90+5 - 24% - HotNews
Live Blog Champions League, etapa a 2-a. Show total! Real Madrid a revenit miraculos! Vezi toate golurile. Video - 24% - Fanatik
Club Brugge – Real Madrid 1-3 în Champions League. Victorie fără emoții pentru elevii lui Zinedine Zidane. VIDEO cu rezumatul - 23% - Fanatik