Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19830794' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Constantin Budescu, reacţii după ce a marcat două goluri fantastice cu Poli Iaşi: “Golul direct din corner a fost mai dificil!” VIDEO - www.infoziare.ro

Constantin Budescu a deschis scorul pentru Astra în meciul cu Poli Iași printr-o execuție cum rar se vede în fotbal. În minutul 27, mijlocașul de creație a executat perfect o lovitură de colț, care a ajuns în poarta apărată de Ștefan Târnovanu. Forma bună a lui Budescu a continuat și în partea a doua, când […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 05 noi 2019
Ziarul: Fanatik

ASTRA - POLI IAȘI 4-0 // Constantin Budescu, MVP-ul meciului: „Golul din corner a fost mai frumos” + ce spune despre echipa națională - 47% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, play-out: Dunărea Călărași - Poli Iași 1-2 / Oaspeții au întors scorul după un gol marcat de Iancu direct din corner - 38% - HotNews
​Liga 1: Astra vs Poli Iași 4-0 / Giurgiuvenii au urcat pe locul 3 - Budescu a înscris direct din corner - 37% - HotNews
FABULOS! Reacția în direct a lui Florin Talpan la golul marcat de Poli Iași cu FCSB - 33% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT Liga 1, etapa a 26-a. CSU Craiova – ACS Poli Timișoara 1-1. Oltenii au dat-o-n bară! Goluri fantastice Enescu și Dimitrov! Reacții / VIDEO - 33% - Libertatea
Paul Anton, din nou salvator! Dinamovistul a marcat superb, după euro golul cu Poli Iași | VIDEO - 32% - Pro Sport
Leo Messi, aproape de golul anului în „El Clasico”, direct din corner! Argentinianul a avut două ocazii imense în doar două minute | VIDEO - 32% - Pro Sport
Leo Messi, aproape de golul carierei în „El Clasico”, direct din corner! Argentinianul a avut două ocazii imense în doar două minute | VIDEO - 32% - Pro Sport
Budescu e vedetă în presa din Spania după golul direct de la vestiare: „Halucinant cum a marcat românul!” - 31% - Fanatik
Reacţia lui Gică Hagi după ce Ianis a marcat un gol FABULOS, direct din corner (VIDEO) - 30% - B1 TV
Constantin Budescu, execuție fenomenală de la vestiare! A marcat un gol fabulos, direct de pe tunel, cu piciorul de sprijin, și va deveni viral în toată lumea! VIDEO - 29% - Pro Sport
LIGA I. FCSB a devenit LIDERĂ, după ce a ÎNVINS-O la limită pe CSM Poli Iași. Budescu a marcat un SUPER-GOL - 29% -
CSM Poli Iaşi – FC Voluntari, scor 2-2. Oaspeţii au revenit de la 0-1 înscriind două goluri în trei minute; gazdele au marcat din nou pe final - 29% - Stiri pe surse
Waldschimdt a marcat golul care ne trimite acasă în minutul 90! Două goluri primite în același mod de ai noștri. VIDEO - 28% - Fanatik