Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19742837' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Cu el ne luptăm la calificare! Norvegianul Haland a reuşit un hat-trick în 45 de minute contra echipei lui Hagi junior. În mai, reuşea să marcheze de nouă ori într-un meci de la Mondialul U20 - www.infoziare.ro

[citeste]

Actualizata la: 18 sep 2019
Ziarul: Pro Sport

Ianis face apel la calm: "Am reuşit doar o calificare, momentan!". Hagi junior şi golul superb marcat din lovitură liberă, planurile pentru Euro şi un mesaj pentru Cosmin Contra - 23% - Pro Sport
Performanță istorică la CM U20! Erling Haland a înscris nouă goluri într-un meci! Cât s-a terminat Norvegia – Honduras - 20% - Fanatik
FCSB a învins Jiangsu Suning, scor 3-1, într-un meci amical. Hat-trick reuşit de Constantin Budescu - 19% - Mediafax
"Ianis are nevoie de multe meciuri, minute!" Hagi a făcut "radiografia" echipei sale după primul meci din 2018: "Creştem!" - 18% - Pro Sport
VIDEO | Catalanii s-au întrecut în execuţii! Barcelona a umilit-o pe Girona într-un meci în care Suarez a reuşit un hat-trick, Messi l-a imitat pe Ronaldinho, iar Coutinho a izbutit prima bijuterie pe Camp Nou - 18% - Pro Sport
Adrian Petre face spectacol în Danemarca! Atacantul a reuşit un nou hat-trick şi e al doilea golgheter al echipei - 17% - Pro Sport
Giuleștenii s-au văzut conduși după o bijuterie a lui Albu, dar au reușit să marcheze de trei ori în mai puțin de 15 minute - 17% - Gazeta Sporturilor
liveSCORE ACUM se joacă etapa 33 din Liga a 2-a » Putem afla prima echipă promovată în Liga 1 » S-au marcat 9 goluri într-un meci! Un fost dinamovist a reușit un hat-trick - 17% - Gazeta Sporturilor
Gheorghe Hagi, top 3 cele mai frumoase goluri. Cum a reușit să marcheze de la mijlocul terenului. VIDEO - 17% - B1 TV
WIGAN - READING 1-3 // George Pușcaș, evoluție SENZAȚIONALĂ! Românul a reușit un hat-trick în 5 minute » Prima reacție a acestuia - 17% - Gazeta Sporturilor
Paul. Un atacant fugit de-acasă. Batin a reuşit un hat-trick în ultimul meci din Cipru - 17% - Pro Sport
SPORTUL SNAGOV - FC ARGEȘ 0-3 // Andrei Blejdea, după hat-trick-ul reușit în 27 de minute: „Doar la juniori mai reuşisem o astfel de performanţă!” - 17% - Gazeta Sporturilor
Repriză nebună cu 6 goluri în Salzburg – Genk! Norvegianul Erling Braut Haland, viitorul adversar al României, primul hattrick al sezonului în Champions League. VIDEO - 17% - Fanatik
VIDEO | Fiorentina a dat recital contra Romei, în Cupă! Umilinţă totală pentru echipa lui Di Francesco. Chiesa a reuşit un hat-trick - 16% - Pro Sport