Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19425034' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

​WTA Miami: Bianca Andreescu a abandonat în setul secund al meciului cu Anett Kontaveit - www.infoziare.ro

Jucătoarea canadiană de origine română Bianca Andreescu a abandonat în setul doi al meciului cu estona Anett Kontaveit, din optimi la turneul de la Miami. [citeste]

Actualizata la: 26 mar 2019
Ziarul: HotNews

BIANCA ANDREESCU - ANETT KONTAVEIT // Canadianca s-a retras de la Miami la scorul de 1-6, 0-2 pentru adversară - 56% - Gazeta Sporturilor
Bianca Andreescu a abandonat în setul doi finala de la Miami. Australianca Ashleigh Barty, câştigătoare - 50% - Adevarul
Live Blog Miami Open 2021. Ashleigh Barty a câștigat finala feminină. Bianca Andreescu a abandonat în setul 2 - 48% - Fanatik
Sorana Cîrstea nu depășește complexul Anett Kontaveit și e OUT de la Miami! Cifrele meciului - 46% - Gazeta Sporturilor
Răpusă de efort. Bianca Andreescu a abandonat în optimi la Miami, după 10 victorii consecutive în circuitul WTA. Cronica meciului - 46% - Pro Sport
Bianca Andreescu, şoc la Miami, în meciul cu Kontaveit. Ce dramă! - 44% - Realitatea TV
BIANCA ANDREESCU - ANGELIQUE KERBER // liveSCORE, FOTO + VIDEO ACUM » Dramatism total în setul secund - 41% - Gazeta Sporturilor
Bianca Andreescu a abandonat la Miami Open - 41% - Jurnalul National
IRINA BEGU - BIANCA ANDREESCU 6-4, 6-7, 2-6 // VIDEO Genă de mare CAMPIOANĂ! Andreescu revine ULUITOR și câștigă la Miami, după ce Begu a avut 5-1 în setul 2 și minge de meci! - 41% - Gazeta Sporturilor
IRINA BEGU - BIANCA ANDREESCU 6-4, 6-7, 2-6 // FOTO + VIDEO Genă de mare CAMPIOANĂ! Andreescu revine ULUITOR și câștigă la Miami, după ce Begu a avut 5-1 în setul 2 și minge de meci! - 40% - Gazeta Sporturilor
Bianca Andreescu a abandonat în optimile de finală de la Miami - 40% - Jurnalul National
Bianca Andreescu a abandonat în finala de la Miami Open, după o accidentare - 39% - Stiri pe surse
VIDEO Bianca Andreescu a eliminat una dintre favoritele turneului de la Miami. Scor zdrobitor în setul decisiv - 39% - Adevarul
Ashleigh Barty câștigă turneul Miami 2021, după ce Bianca Andreescu a abandonat în finală - 38% - Digi24