Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19410082' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2-3 / Reus a marcat golul victoriei în prelungiri - www.infoziare.ro

Borussia Dortmund a fost extrem de aproape să facă un nou pas greșit în lupta pentru titlul din Bundesliga. Formația lui Lucien Favre a câștigat cu mari emoții pe terenul celor de la Hertha Berlin, scor 3-2. Gazdele s-au aflat de două ori în avantaj pe tabela de marcaj, însă Dortmund a reușit să revină de fiecare dată, Reus marcând golul victoriei în prelungiri. [citeste]

Actualizata la: 17 mar 2019
Ziarul: HotNews

Hertha-Borussia Dortmund 2-3 // Victorie în prelungiri pentru Dortmund, după un meci pe muchie de cuțit, cu două cartonașe roșii! - 49% - Gazeta Sporturilor
Bundesliga: Bayern Munchen, la egalitate de puncte cu Borussia Dortmund, după 1-0 cu Hertha Berlin - 45% - HotNews
Live Blog Bundesliga, etapa a 25-a. Borussia Dortmund – Hertha Berlin 2-0. Puștiul Moukoko a lovit din nou. Video - 44% - Fanatik
FOTO Pentru George Floyd! Omagiul adus de jucători în meciul Borussia Dortmund - Hertha Berlin - 44% - Gazeta Sporturilor
​VIDEO Erling Haaland, patru goluri într-o repriză - Youssoufa Moukoko, debut la 16 ani și o zi / Hertha Berlin vs Borussia Dortmund 2-5 - 43% - HotNews
Liga 1: Dinamo - Hermannstadt 2-1 / Pesic a marcat golul victoriei n prelungiri - 39% - HotNews
​Liga 2, play-off: Rapid vs FC Argeș 1-2 / Golul victoriei a fost marcat în prelungiri - 38% - HotNews
Borussia Dortmund, amendată din cauza căpitanului Marco Reus - 38% -
Marco Reus ar putea pleca de la Borussia Dortmund! Este dorit de 2 granzi din Anglia - 36% - Gazeta Sporturilor
Borussia Dortmund - Augsburg 5-1 // VIDEO+FOTO Borussia a revenit de la 0-1 și a marcat de cinci ori! - 36% - Gazeta Sporturilor
Match Preview Barcelona - Borussia Dortmund. În tur, meciul s-a terminat indecis, 0-0. Marco Reus a ratat un penalty - 36% - Gazeta Sporturilor
Ovidiu Haţegan, prestaţie sigură în Borussia Dortmund – Barcelona 0-0! Moment controversat la penalty-ul ratat de Reus - 36% - Fanatik
OFICIAL | Marco Reus şi-a prelungit contractul cu Borussia Dortmund! Neamţul chinuit de accidentări a semnat pe cinci sezoane - 35% - Pro Sport
Borussia Dortmund – Sevilla 2-2 și Juventus – FC Porto 2-1, Live Video Online, în optimile de finală ale Ligii Campionilor | Prelungiri în Italia! Dortmund, prima echipă calificată în sferturi! - 35% - Pro Sport