Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19361930' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

​Liga 1: FC Viitorul vs Poli Iași 0-1 / Golul victoriei, marcat din penalty n minutul 85 - www.infoziare.ro

​Formaţia Politehnica Iaşi a învins, vineri, în deplasare, cu scorul de 1-0, echipa FC Viitorul, într-un meci din etapa a 24-a a Ligii 1. Golul a fost marcat de Boris Garros, în minutul 85, dintr-un penalty acordat pentru un fault la Platini. [citeste]

Actualizata la: 16 feb 2019
Ziarul: HotNews

CFR Cluj - FC Viitorul, scor 2-1, în Liga I. Golul victoriei a fost marcat în minutul 90+2 - 67% - Adevarul
Liga 1: Poli Iași vs CFR Cluj 0-1 / Țucudean a nscris golul victoriei la ultima fază; Culio, eliminat n minutul 17 - 63% - HotNews
​Liga 2: UTA Arad vs Turris 3-4 / Oaspeții au marcat golul victoriei în minutul 89 - 58% - HotNews
Liga 1: Dunărea Călăraşi vs Concordia Chiajna 2-1/ Golul victoriei a fost marcat n minutul 90+4 - 56% - HotNews
Liga 2: Metaloglobus - Petrolul Ploiești 1-2 / Mario Bratu a marcat golul victoriei în minutul 89 - 56% - HotNews
Cupa României: U Craiova, învinsă de Viitorul în prima manșă a semifinalelor (scor 2-1) - Echipa lui Hagi a marcat golul victoriei în minutul 89 - 55% - HotNews
Viitorul a câștigat pe Arena Națională cu FCSB, scor 2-1. Ianis Hagi a marcat golul victoriei dintr-un penalty controversat - 55% - Libertatea
Liga 1: Poli Iași - Astra 1-1 / Giurgiuvenii au egalat din penalty n minutul 81 - 55% - HotNews
Golul victoriei în meciul de la Târgoviște s-a marcat în minutul 89 - 50% - Jurnalul National
FC Viitorul a învins CSM Poli Iaşi, scor 1-0, în Liga I; Ieşenii au jucat în inferioritate numerică din minutul 9 - 50% - Adevarul
​Liga 1: Meciul Poli Iaşi vs FC Viitorul, încheiat în minutul 54, după ce nocturna s-a stins / Ce se întâmplă cu punctele - 50% - HotNews
VIDEO Celtic - Rangers 2-1 / Gazdele au marcat golul victoriei în minutul 86 - 49% - HotNews
VIDEO Fiorentina - Lazio 1-2 / Golul victoriei a fost marcat în minutul 89 - 49% - HotNews
VIDEO Alex Mitriță, calificare dramatică în play-off din MLS! Golul decisiv, marcat din penalty în minutul 90+1 - 49% - Gazeta Sporturilor