Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19059534' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Paul Anton a marcat primul gol din noua ediție a campionatului Rusiei! Fostul dinamovist l-a învins pe Bicfalvi | VIDEO - www.infoziare.ro

Paul Anton a marcat primul gol din noua ediție a campionatului Rusiei! Fostul dinamovist l-a învins pe Bicfalvi. Fostul dinamovist n-a fost titular la Anji Mahacikala, dar a intrat în repriza secundă și a marcat pe finalul meciului Ural Ekaterinburg – Anji Mahacikala 0-1. Paul Anton a marcat primul gol din noua ediție a campionatului […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 29 iul 2018
Ziarul: Libertatea

VIDEO Supergol pentru Bicfalvi în duelul cu Paul Anton din Rusia! A marcat golul victoriei cu o execuție elegantă - 41% - Gazeta Sporturilor
VIDEO | Paul Anton, în zi de şut! Fostul căpitan al lui Dinamo a marcat două goluri într-o repriză, ambele din afara careului, în prima ligă a Rusiei - 41% - Pro Sport
VIDEO Supergolul lui Anton, primul din noul campionat al Rusiei! Echipa sa câștigă surprinzător pe terenul formației lui Bicfalvi - 38% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: Bicfalvi, la primul gol în noul sezon al campionatului Rusiei - 36% - AGERPRES
VIDEO | Paul Anton, în zi de şut! Fostul căpitan al lui Dinamo marchează două goluri într-o repriză, ambele din afara careului, în prima ligă a Rusiei - 33% - Pro Sport
VIDEO Paul Anton, primul gol la noua echipă » Execuție superbă din lovitură liberă - 33% - Gazeta Sporturilor
VIDEO+FOTO Bicfalvi, decarul golgeter: ”Fanii lui Ural îl iubesc pe român. A marcat golul campionatului!” - 32% - Gazeta Sporturilor
Eric Bicfalvi a marcat golul sezonului în Cupa Rusiei! Hattrick în 8 minute pentru român. Video - 31% - Fanatik
Paul Anton, din nou salvator! Dinamovistul a marcat superb, după euro golul cu Poli Iași | VIDEO - 29% - Pro Sport
Fotbal: Bicfalvi a marcat din nou pentru Ural, în campionatul Rusiei - 29% - AGERPRES
VIDEO Încă un gol pentru Eric Bicfalvi în campionatul Rusiei » E pe primul loc în clasamentul golgeterilor - 29% - Gazeta Sporturilor
Dinamo și-a găsit marcator! Paul Anton, dublă de senzație în sferturile Cupei! Cum a marcat mijlocașul cu Dunărea Călărași | FOTO & VIDEO - 28% - Pro Sport
Un fost mare dinamovist este convins că Paul Anton nu va dezerta: „Ar fi un câștig pentru CFR, dar va rămâne la Dinamo!” - 28% - Pro Sport
Sergiu Hanca, gol superb pentru Cracovia. VIDEO | Cum a marcat fostul dinamovist - 28% - Pro Sport