Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '18585964' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-3 » Trei goluri în 26 de minute - www.infoziare.ro

Concordia Chiajna și Dinamo joacă ACUM în singurul meci al zilei. Partida este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport și LookTV. liveTEXT Chiajna - Dinamo 0-3 Au marcat: Palici 9', Salomao 23'-pen., Pesici 26' Vezi AICI video  Click aici pentru liveTEXT Echipele de start Chiajna: Caparco - Bărboianu, Albu, A. ... [citeste]

Actualizata la: 19 mai 2018

Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 2-3. Nebunie la Chiajna: trei goluri în cinci minute. Torje a revenit cu gol la ”câini”! | LIVETEXT - 86% - Libertatea
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT + VIDEO ACUM CFR Cluj - Chiajna! Două goluri în 60 de minute - 80% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-4 » Patru goluri în prima repriză - 78% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT + VIDEO ACUM CFR Cluj - Chiajna! Deschidere de scor după 26 de minute - 68% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 3-4 - 67% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-1 » Antun Palici deschide scorul în minutul 9 - 64% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT ACUM CFR Cluj - Chiajna! Deschidere de scor după 26 de minute - 63% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 3-0 » Mahlangu înscrie după încă un moment de geniu al lui Nistor! - 63% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-0 - 63% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo - 62% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Nistor - 62% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Torje - 62% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 1-2 - 62% - Gazeta Sporturilor