Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '18585776' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-1 » Antun Palici deschide scorul în minutul 9 - www.infoziare.ro

Concordia Chiajna și Dinamo joacă ACUM în singurul meci al zilei. Partida este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Telekom Sport, TV Digi Sport și LookTV. liveTEXT Chiajna - Dinamo 0-1 A marcat: Palici 9' Vezi AICI video  Click aici pentru liveTEXT Echipele de start Chiajna: Caparco - Bărboianu, Albu, A. ... [citeste]

Actualizata la: 19 mai 2018

liveTEXT ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 1-0 » Hanca deschide scorul după o centrare perfectă a lui Nistor - 57% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 56% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-1 » Oaspeții deschid scorul în minutul 28 - 54% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 53% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » FC Voluntari - Dinamo 0-1 » Daniel Popa deschide scorul în minutul 22 - 51% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO + FOTO ACUM » FCSB - LAZIO 1-0 » Gnohere deschide scorul în minutul 30 - 45% - Gazeta Sporturilor
Gaz Metan Mediaș - FCSB, liveTEXT + VIDEO ACUM! Budescu deschide scorul din penalty în minutul 25 - 45% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 3-4 - 44% - Gazeta Sporturilor
Gaz Metan Mediaș - FCSB, liveTEXT, VIDEO, FOTO ACUM! Budescu deschide scorul din penalty în minutul 25 - 44% - Gazeta Sporturilor
FCSB - POLI IAȘI, liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM » Budescu deschide scorul în minutul 71 cu un EUROGOL - 44% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan 0-1 » Rondon deschide scorul în minutul 30 - 44% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-2 » Oaspeții își majorează avantajul în minutul 66 - 44% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-3 » Trei goluri în 26 de minute - 44% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, play-out, etapa a 4-a: Dinamo – Concordia Chiajna 1-0. Hanca deschide scorul | LIVESCORE - 44% - Libertatea