Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '18383696' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-2 » Oaspeții își majorează avantajul în minutul 66 - www.infoziare.ro

Sepsi și Concordia Chiajna se duelează ACUM în ultimul meci al etapei a 8-a din play-out. Partida este liveTEXT&VIDEO pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look TV.  Disputa de azi are o miză și pentru Dinamo. În cazul în care Sepsi se impune, Dinamo scapă matematic de retrogradare. ... [citeste]

Actualizata la: 07 mai 2018

liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-1 » Oaspeții deschid scorul în minutul 28 - 73% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Nistor - 61% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Torje - 61% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Oaspeții au rămas în 10 oameni - 53% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Oaspeții au egalat la ultima fază - 53% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Oaspeții au egalat la ultima fază. Reacții - 52% - Libertatea
liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-0 » A început meciul! - 50% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-1 » Antun Palici deschide scorul în minutul 9 - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT Concordia Chiajna - Sepsi 0-0 - 44% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT Concordia Chiajna - Sepsi 1-0 - 44% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-1. Nemec a deschis scorul! Oaspeții au avut un gol valabil și un penalty, dar arbitrul a rămas impasibil! | LIVETEXT - 42% - Libertatea
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-0. Oaspeții au avut un gol valabil și un penalty, dar arbitrul a rămas impasibil! Nemec a ratat o mare ocazie | LIVETEXT - 42% - Libertatea