Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '18382732' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-0 » A început meciul!

Sepsi și Concordia Chiajna se duelează ACUM în ultimul meci al etapei a 8-a din play-out. Partida este liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look TV.  Disputa de azi are o miză și pentru Dinamo. În cazul în care Sepsi se impune, Dinamo scapă matematic de retrogradare.  LIVE » Sepsi - Concordia Chiajna 0-0Click AICI pentru liveTEXT Echipele de start:  Sepsi: Niczuly - Dalmau, Obsivac, C. ... [citeste]

Actualizata la: 07 mai 2018

liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-2 » Oaspeții își majorează avantajul în minutul 66 - 74% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-1 » Oaspeții deschid scorul în minutul 28 - 74% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 0-0 » A început partida! - 72% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT Concordia Chiajna - Sepsi 1-0 - 67% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT Concordia Chiajna - Sepsi 0-0 - 67% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT Liga 1, play-out, etapa a 8-a: Sepsi OSK – Concordia Chiajna 0-1. Cristescu a deschis scorul - 63% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, etapa a 8-a: Sepsi OSK – Concordia Chiajna 0-2. Gazdele reduse la tăcere - 63% - Libertatea
liveTEXT de la 18:00 » Sepsi - Concordia Chiajna » Cum poate obține Dinamo salvarea matematică de la retrogradare - 63% - Gazeta Sporturilor
LIVETEXT Liga 1, play-out, etapa a 8-a: Sepsi OSK – Concordia Chiajna 0-0. Gazdele sunt favorite - 63% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe (18.00, Digi, Telekom, Look) - 62% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Marc a deschis scorul - 62% - Libertatea
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Oaspeții au rămas în 10 oameni - 62% - Libertatea
liveTEXT ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-0 - 61% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT + VIDEO ACUM CFR Cluj - Chiajna! Deschidere de scor după 26 de minute - 61% - Gazeta Sporturilor