liveTEXT + VIDEO ACUM » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan 0-1 » Rondon deschide scorul în minutul 30 - www.infoziare.ro

Sepsi Sf. Gheorghe și Gaz Metan joacă ACUM, începând cu ora 13:30, în primul meci al zilei. Partida este liveTEXT pe GSP.RO și în direct pe TV Digi Sport, TV Telekom Sport și LookTV. liveTEXT  Sepsi - Gaz Metan 0-1 A marcat: Rondon 30' - VIDEOClick aici pentru liveTEXT     Echipele de start: Sepsi: Niczuly - Ursu, Dima, Viera, Sato - Ghinga, Petrovikj - Oliveira, Tandia, Fulop- SimonovskiRezerve: Feher, Obsivac, Kuku, Y. ... [citeste]

Actualizata la: 14 apr 2018

liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan 0-1 » Rondon deschide scorul în minutul 30 - 98% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan 0-1 » Rondon deschide scorul în minutul 30 - 97% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, FOTO + VIDEO ACUM » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan 1-1 » Al doilea gol s-a marcat în minutul 69 - 66% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT | Sepsi - Gaz Metan se joacă ACUM. Rondon deschide scorul - 59% - Pro Sport
Gaz Metan Mediaș - FCSB, liveTEXT + VIDEO ACUM! Budescu deschide scorul din penalty în minutul 25 - 58% - Gazeta Sporturilor
Gaz Metan Mediaș - FCSB, liveTEXT, VIDEO, FOTO ACUM! Budescu deschide scorul din penalty în minutul 25 - 57% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan 0-0 - 55% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM e Viitorul - Poli Iași, în primul duel al etapei din play-off » Ianis Hagi deschide scorul în minutul 84 - 52% - Gazeta Sporturilor
VIDEO + FOTO » Spectacol în primul meci al zilei! Sepsi - Gaz Metan a fost decis în minutul 90+1 - 52% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Gaz Metan - FC Voluntari 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 59 - 50% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT de la ora 13:30 » Primul meci al zilei: Sepsi - Gaz Metan - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO + FOTO ACUM » FCSB - LAZIO 1-0 » Gnohere deschide scorul în minutul 30 - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » FC Voluntari - Dinamo 0-1 » Daniel Popa deschide scorul în minutul 22 - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 49% - Gazeta Sporturilor