liveTEXT ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 1-0 » Hanca deschide scorul după o centrare perfectă a lui Nistor - www.infoziare.ro

Dinamo dispută de la această oră o nouă partidă din play-out, câinii primind vizita Concordiei Chiajna. Duelul e liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport și Look TV. Florin Bratu a decis să-l titularizeze pe spaniolul Aitor Monroy, care nu mai fusese deloc titular după plecarea lui Miriuță. ... [citeste]

Actualizata la: 07 apr 2018

liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-1 » Antun Palici deschide scorul în minutul 9 - 54% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, play-out, etapa a 4-a: Dinamo – Concordia Chiajna 1-0. Hanca deschide scorul | LIVESCORE - 52% - Libertatea
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 3-0 » Mahlangu înscrie după încă un moment de geniu al lui Nistor! - 48% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Nistor - 47% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT | Dinamo - Concordia Chiajna. Nemec a marcat cu sânge rece pentru 2-0. Hanca a deschis scorul la prima ocazie a partidei - 42% - Pro Sport
liveTEXT ACUM » Sepsi - Concordia Chiajna 0-1 » Oaspeții deschid scorul în minutul 28 - 41% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 41% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Gaz Metan Mediaș - Concordia Chiajna 1-0 » Gazdele deschid scorul în minutul 33 - 40% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT | Concordia - Dinamo se joacă ACUM! S-a deschis scorul la Chiajna! Jucătorul a marcat după aproape un an şi jumătate - 40% - Pro Sport
liveTEXT ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-0 - 40% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT | Gaz Metan - Sepsi se joacă ACUM. Cristea a deschis scorul, după o centrare perfectă şi o lovitură de cap! - 39% - Pro Sport
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-2. Nemec a deschis scorul! A marcat și Salomao. La ”câini” a reintrat Torje! | LIVETEXT - 39% - Libertatea
liveTEXT » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo - 39% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-1. Nemec a deschis scorul! Oaspeții au avut un gol valabil și un penalty, dar arbitrul a rămas impasibil! | LIVETEXT - 39% - Libertatea