Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 2-3. Nebunie la Chiajna: trei goluri în cinci minute. Torje a revenit cu gol la ”câini”! | LIVETEXT - www.infoziare.ro

Două victorii, două remize şi șapte înfrângeri au înregistrat ilfovenii pe teren propriu în meciurile disputate până acum în ediţia curentă. Aceştia au marcat cel puţin o dată în opt dintre aceste jocuri, dar au şi primit gol în 10 din cele 11 partide jucate din postura de gazde, informează site-ul lpf.ro. CONCORDIA – DINAMO […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 12 feb 2018
Ziarul: Libertatea

Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-2. Nemec a deschis scorul! A marcat și Salomao. La ”câini” a reintrat Torje! | LIVETEXT - 58% - Libertatea
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-3 » Trei goluri în 26 de minute - 52% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT + VIDEO ACUM CFR Cluj - Chiajna! Două goluri în 60 de minute - 46% - Gazeta Sporturilor
Liga I, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo (luni, 20.45, Digi, Telekom, Look). Torje și Palici sunt în lotul ”câinilor” - 45% - Libertatea
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-0 (ora 20.45, Digi, Telekomsport, Look). Dacă bat, „câinii” urcă pe loc de play-off. Echipele de start | LIVETEXT - 43% - Libertatea
liveTEXT de la 20:45 » Totul sau nimic pentru "câini" » Concordia Chiajna - Dinamo - 43% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-1. Nemec a deschis scorul! Oaspeții au avut un gol valabil și un penalty, dar arbitrul a rămas impasibil! | LIVETEXT - 42% - Libertatea
liveTEXT de la 20:45 » Totul sau nimic pentru "câini" » Concordia Chiajna - Dinamo » Echipele de start - 42% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 0-0. Oaspeții au avut un gol valabil și un penalty, dar arbitrul a rămas impasibil! Nemec a ratat o mare ocazie | LIVETEXT - 41% - Libertatea
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-4 » Patru goluri în prima repriză - 41% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Torje - 41% - Gazeta Sporturilor