Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '17025088' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

liveTEXT+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 0-0

Concordia Chiajna și Dinamo se întâlnesc ACUM în etapa a 24-a din Liga 1. Partida e în direct la TV Telekom Sport, TV Digi Sport, Look TV și în format liveTEXT pe GSP.ro. Vezi meciul liveTEXT LIVE: CHIAJNA - DINAMO 0-0 Meciul e foarte important pentru ambele formații. Ilfovenii au nevoie de puncte pentru a se distanța de zona retrogradării, în timp ce "câinii" sunt obligați să ia trei puncte pentru a mai spera la play-off. ... [citeste]

Actualizata la: 12 feb 2018

liveTEXT+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 1-2 - 100% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 3-4 - 98% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo - 91% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-0 - 78% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 0-0 » A început partida! - 76% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-3 » Trei goluri în 26 de minute - 75% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-4 » Patru goluri în prima repriză - 74% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-1 » Antun Palici deschide scorul în minutul 9 - 73% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 1-0 » Hanca deschide scorul după o centrare perfectă a lui Nistor - 72% - Gazeta Sporturilor
LIVE TEXT | Concordia - Dinamo se joacă ACUM! Scor incredibil la Chiajna în minutul 28 - 72% - Pro Sport
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 3-0 » Mahlangu înscrie după încă un moment de geniu al lui Nistor! - 72% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Torje - 70% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Nistor - 70% - Gazeta Sporturilor