Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '16914497' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT + VIDEO ACUM CFR Cluj - Chiajna! Deschidere de scor după 26 de minute - www.infoziare.ro

CFR Cluj întâlnește astăzi Concordia Chiajna și caută să revină pe primul loc. A cedat fotoliul de lider sâmbătă, când FCSB s-a impus la Mediaș. Ioniță II și Țucudean debutează azi la CFR Cluj. ... [citeste]

Actualizata la: 05 feb 2018

CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT ACUM CFR Cluj - Chiajna! Deschidere de scor după 26 de minute - 96% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT + VIDEO ACUM CFR Cluj - Chiajna! Două goluri în 60 de minute - 79% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT ACUM CFR Cluj - Chiajna! La Cluj a nins puternic, dar terenul este impecabil - 71% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT de la 20:45 CFR Cluj - Concordia Chiajna » Ninge la Cluj + surprize în echipa lui Dan Petrescu - 66% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - CONCORDIA CHIAJNA // liveTEXT de la 20:45 CFR Cluj poate reveni pe primul loc! Ardelenii întâlnesc azi Concordia Chiajna - 66% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM » Concordia Chiajna - Dinamo 0-3 » Trei goluri în 26 de minute - 56% - Gazeta Sporturilor
Liga 1, etapa a 24-a: Concordia Chiajna – Dinamo 2-3. Nebunie la Chiajna: trei goluri în cinci minute. Torje a revenit cu gol la ”câini”! | LIVETEXT - 55% - Libertatea
CFR Cluj - Concordia Chiajna, scor final Liga I, etapa a treia - 52% -
liveTEXT de la 20:45 CFR Cluj poate reveni pe primul loc! Ardelenii întâlnesc azi Concordia Chiajna - 51% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 3-0 » Mahlangu înscrie după încă un moment de geniu al lui Nistor! - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT, VIDEO+FOTO » ACUM se joacă Concordia Chiajna - Dinamo 3-4 - 49% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Torje - 48% - Gazeta Sporturilor
liveTEXT + VIDEO ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 2-0 » Nemec majorează avantajul "câinilor" după încă o pasă de geniu a lui Nistor - 48% - Gazeta Sporturilor
CONCORDIA CHIAJNA - HERMANNSTADT 2-2 // VIDEO Chiajna și Hermannstadt s-au anihilat reciproc în cel mai spectaculos meci al play-out-ului » Toate golurile s-au marcat în primele 18 minute - 48% - Gazeta Sporturilor