Emma Răducanu, recenta câştigătoare a US Open, a fost invitată la turneul de tenis la Indian Wells - www.infoziare.ro

Tânăra jucătoare britanică Emma Răducanu, recenta câştigătoare a US Open, a fost invitată la turneul de tenis la Indian Wells (California), competiţie de categoria WTA 1.000, care va avea loc în perioada 4-17 octombrie, au anunţat organizatorii, citaţi de AFP. [citeste]

Actualizata la: 29 sep 2021
Ziarul: Stiri pe surse

Emma Răducanu a primit un wildcard pentru turneul de la Indian Wells - 49% - Adevarul
Emma Răducanu a primit un wild card pentru turneul de la Indian Wells - 49% - HotNews
Emma Răducanu a ajuns în România pentru a participa la turneul de tenis Transylvania Open - 45% - Digi24
Emma Răducanu şi-a găsit antrenor pentru Indian Wells! Cine o pregăteşte după ce l-a dat afară pe omul care a ajutat-o să câştige US Open - 44% - Fanatik
Ce surpriză la Indian Wells! Emma Răducanu a fost eliminată în turul 2 - 44% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep și Emma Răducanu și-au anunțat participarea la turneul de tenis de la Cluj, Transylvania Open, din 23-31 octombrie - 44% - TVR
Emma Răducanu, explicații după eliminarea de la Indian Wells: "Probabil ea a fost condusă cu 4-2 de sute de ori" - 43% - HotNews
Simona Halep și-a aflat adversara din turul trei de la Indian Wells: Emma Răducanu a fost eliminată - 42% - Spotmedia
Emma Răducanu, eliminată de la Indian Wells - 42% - Jurnalul National
Cine o va antrena pe Emma Răducanu la Indian Wells - 41% - HotNews
Simona Halep şi Emma Răducanu joacă azi la Indian Wells - 41% - Mediafax
Lovitură de teatru la Indian Wells! Duelul Simona Halep – Emma Răducanu nu se va mai disputa, după ce britanica a fost învinsă de numărul 100 WTA - 41% - Pro Sport
Indian Wells: Simona Halep, posibil duel cu Emma Răducanu - 41% - HotNews
Emma Răducanu, antrenament cu o jucătoare din România la Indian Wells » Ce mesaj a publicat britanica - 40% - Gazeta Sporturilor