Emma Răducanu s-a calificat în semifinale la US Open. A câștigat opt meciuri la rând, fără set pierdut - www.infoziare.ro

Emma Răducanu, 18 ani, 150 WTA, a reușit performanța carierei la US Open miercuri, după ce s-a calificat în semifinale la Flushing Meadows, informează Gazeta Sporturilor. Sportiva britanică a trecut în sferturile competiției de Belinda Bencic, 24 de ani, 12 WTA, scor 6-3, 6-4, după o oră și 25 de minute de joc. „Belinda e […] [citeste]

Actualizata la: 09 sep 2021
Ziarul: Libertatea

Emma Răducanu face istorie la US Open. S-a calificat în semifinale - 55% - Newsweek
VIDEO Emma Răducanu, jucătoare cu origini româneşti, a câştigat US Open 2021 venind din calificări şi fără set pierdut - 55% - Mediafax
Emma Răducanu scrie istorie la US Open 2021 – a câștigat competiția de Grand Slam venită din calificări și fără niciun set pierdut - 54% - Curs de guvernare
Gabi Ruse a câștigat un meci-maraton la Sydney, Emma Răducanu a pierdut fără replică - 47% - Click
VIDEO US Open: Emma Răducanu și-a aflat adversara din semifinale - 45% - HotNews
Emma Răducanu și Simona Halep s-au calificat în sferturi la Transylvania Open. Ce spune Emma despre un meci cu Simona - 45% - Stirile PRO TV
Emma Răducanu s-a calificat în finala US Open - 45% - Profit.ro
Emma Răducanu a câştigat US Open 2021 - 44% - Antena 3
Emma Răducanu e în semifinale la US Open! Performanță de pe altă planetă pentru jucătoarea cu origini românești - 43% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Emma Răducanu, în semifinale la US Open - A trecut în două seturi de campioana olimpică de la Tokyo - 43% - HotNews
Meciul Simona Halep – Emma Răducanu se amână. Marta Kostyuk e în semifinale la Transylvania Open - 43% - Mediafax
Emma Răducanu s-a calificat în optimi la Transilvania Open: ”Sunt ca acasă aici” - 43% - Antena 3
Emma Răducanu s-a calificat în sferturile Transylvania Open după o victorie la pas cu Ana Bogdan - 43% - B1 TV