Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '20570055' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Sfântu Gheorghe va găzdui optimile și sferturile de finală Eurocup Women » Ce meciuri se joacă în România - www.infoziare.ro

După ce a găzduit partidele din Grupa G a Eurocupei, a doua competiție continentală feminină, Sfântu Gheorghe va organiza și meciuri din play-off.  Astfel, două turnee contând pentru optimi de finală și sferturi de finală vor avea loc la Sepsi Arena, în perioada 16-19 martie. ... [citeste]

Actualizata la: 23 feb 2021

Baschet: Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe, adversară din Spania în optimile de finală EuroCup Women. Meciul se va disputa în manșă unică - 58% - Pro Sport
Baschet feminin: Sepsi-SIC Sfântu Gheorghe, calificată în premieră în optimile EuroCup - 41% - AGERPRES
Baschet feminin: Sepsi SIC Sfântu Gheorghe a ratat dramatic calificarea în optimile EuroCup - 40% - AGERPRES
Baschet feminin: Victorie pentru Sepsi Sfântu Gheorghe în EuroCup. Următoarele meciuri sunt azi și vineri - 39% - Pro Sport
Sepsi SIC, în sferturile Eurocup Women » Cea mai bună performanță europeană a echipei covăsnene! - 36% - Gazeta Sporturilor
Sepsi SIC merge în optimile Eurocup Women » Cea mai bună performanță a clubului covăsnean de la înființare - 36% - Gazeta Sporturilor
Spectacol în ultimele două meciuri din optimile Champions League. Ce echipe s-au calificat în sferturile de finală - 33% - Realitatea TV
Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, victorie clară cu Galatasaray, în EuroCup - 32% -
Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, învinsă din nou de Artego Bydgoszcz în EuroCup - 32% -
Baschet feminin: Sepsi SIC Sfântu Gheorghe, victorioasă în deplasare în EuroCup - 32% - AGERPRES
Baschet feminin: Sepsi SIC Sfântu Gheorghe a pierdut şi ultimul meci din EuroCup - 31% - AGERPRES
​FIBA EuroCup (baschet f): Sepsi Sfântu Gheorghe s-a calificat în play-off-ul competiției - 31% - HotNews
​FIBA EuroCup (baschet f): Sepsi Sfântu Gheorghe vs Galatasaray 78-62, în al doilea meci din grupa E - 31% - HotNews