Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '20562975' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Golul optimilor de finală s-a marcat în Sevilla – Dortmund. Dahoud a reușit o „bijuterie”. Video - www.infoziare.ro

Mahmoud Dahoud a reușit să înscrie golul optimilor de finală în duelul dintre Sevilla și Borussia Dortmund, printr-un șut de senzație de la mare distanță. Golul lui Dahoud din minutul 19 a fost cel care a adus-o pe vicecampioana Germaniei în joc, după ce andaluzii deschiseseră scorul în minutul 7 prin Suso. În minutul 27, […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 18 feb 2021
Ziarul: Fanatik

Nemții au reușit golul zilei la EURO U21! Au marcat fără ca danezii să atingă mingea. Video cu golul - 34% - Fanatik
Borussia Dortmund – Sevilla 2-2 și Juventus – FC Porto 2-1, Live Video Online, în optimile de finală ale Ligii Campionilor | Prelungiri în Italia! Dortmund, prima echipă calificată în sferturi! - 33% - Pro Sport
Emre Can a marcat golul carierei în Leverkusen – Dortmund 4-3. Fotbalistul a făcut liniște pe stadion cu reușita sa. VIDEO - 31% - Fanatik
CFR CLUJ - SEVILLA 1-1 // Ciprian Deac, după golul marcat cu ajutorul tehnologiei video: „M-am obișnuit fără VAR” - 31% - Gazeta Sporturilor
Defensiva Borussiei Dortmund, făcută franjuri de atacul „stelar” al lui Manchester City! Golul superb marcat de Kevin De Bruyne | VIDEO - 30% - Pro Sport
Borussia Dortmund – Sevilla 2-2 și Juventus – FC Porto 3-2, în optimile de finală ale Ligii Campionilor | Prelungiri nebune în Italia! Dortmund și Porto, primele echipe calificate - 29% - Pro Sport
Hertha Berlin - Borussia Dortmund 2-3 / Reus a marcat golul victoriei în prelungiri - 29% - HotNews
Moment istoric pentru Bayern Munchen în finala cu PSG! Golul marcat de Kingsley Coman | VIDEO - 28% - Pro Sport
Cristiano Ronaldo, de neoprit și la națională! Starul portughez a marcat golul 100 pe terenul Suediei. Nimeni n-a mai reușit asta în Europa | VIDEO - 28% - Pro Sport
Show total în Youth League! Youssoufa Moukoko a marcat un hattrick pentru Dortmund la doar 15 ani. Brugge a egalat-o pe Real Madrid după un gol reușit de portar în minutul 95. VIDEO - 27% - Fanatik
VIDEO Florinel Coman și George Pușcaș, în finala pentru golul anului 2019 reușit de reprezentativele României - 27% - HotNews
Spania, etapa 27. Barca – Atletico, ”finala” campionatului se joacă ACUM. Messi a marcat un gol fabulos! A fost golul cu numărul 600 din cariera argentinianului / VIDEO - 26% - Libertatea
United, ce seară! De la 2-0 pentru Palace, "diavolii" au reuşit repriza perfectă şi au întors miraculos un meci care părea pierdut. VIDEO | Golul de cinci stele marcat de Matic, în prelungiri - 26% - Pro Sport