Juventus, îngenuncheată după doar 20 de secunde în repriza secundă! Cristiano Ronaldo, reproșuri la adresa colegilor după golul lui Marega | FOTO & VIDEO - www.infoziare.ro

Moussa Marega a marcat după doar 20 de secunde al doilea gol al lui Porto în meciul cu Juventus Torino, din optimile Ligii Campionilor. Este primul gol reușit de atacantul portughezilor după o lună de […] The post appeared first on . [citeste]

Actualizata la: 18 feb 2021
Ziarul: Pro Sport

Sora lui Cristiano Ronaldo, fără milă la adresa colegilor lui de la Juventus: „Ești cel mai bun, dar nu poți face totul singur” - 30% - Gazeta Sporturilor
FOTO + VIDEO Primele declarații ale lui Buffon după golul antologic primit de la Cristiano Ronaldo - 29% - Gazeta Sporturilor
”Cristiano Ronaldo nu e om”. Lumea fotbalului a reacționat superb după golul ireal marcat de starul Realului cu Juventus - 29% - Antena 1
VIDEO Serie A: Napoli, victorie cu Juventus după ce a întors scorul în repriza secundă - 28% - HotNews
Cristiano Ronaldo a marcat golul cu numărul 100 pentru Juventus - VIDEO - - 28% - News.ro
​VIDEO Verona vs Juventus 1-1 / Golul lui Cristiano Ronaldo, insuficient pentru oaspeți - 28% - HotNews
VIDEO Serie A: Juventus vs Hellas Verona 2-1 / Cristiano Ronaldo a înscris golul victoriei - 28% - HotNews
JUVENTUS - ATLETICO MADRID 3-0 // VIDEO + FOTO Momente emoționante la Torino! Georgina, iubita lui Ronaldo, a plâns după al treilea gol al lui Cristiano - 28% - Gazeta Sporturilor
FOTO + VIDEO Gianluigi Buffon, declarații superbe după golul magnific primit de la Cristiano Ronaldo: "Toate astea îl fac să fie lângă Maradona, Pele sau Messi" - 27% - Gazeta Sporturilor
GALERIE FOTO + VIDEO Ronaldo, împăratul torinezilor! Seara în care Cristiano a fost aplaudat în picioare de italieni, iar Juventus a fost umilită de Real Madrid » Vezi golul fabulos al lui CR7 - 27% - Gazeta Sporturilor
CRISTIANO RONALDO // FOTO Juventus bifează încă o victorie, după un meci dificil, cu un gol marcat din penalty de Cristiano pe final de meci! - 27% - Gazeta Sporturilor
Juventus – Genoa 2-1 în Serie A. Cristiano Ronaldo a dat golul victoriei în poarta lui Ionuț Radu minutul 90+6. VIDEO cu rezumatul - 27% - Fanatik
VIDEO Cristiano Ronaldo a executat-o din nou pe Juventus » Golul sezonului în Ligă + standing ovation din partea fanilor italieni - 27% - Gazeta Sporturilor
Prima reacţie a lui Cristiano Ronaldo după ce a câştigat primul trofeu cu Juventus: "E doar începutul" - 27% - Pro Sport