Toni Petrea, nemulțumit după victoria lui FCSB în fața Astrei: „Am așteptări mai mari de la jucătorii mei!” - www.infoziare.ro

Toni Petrea, antrenorul lui FCSB, s-a arătat nemulțumit de prestația elevilor săi în meciul cu Astra Giurgiu, chiar dacă roș-albaștrii s-au impus cu scorul de 3-0. FCSB și Astra Giurgiu s-au întâlnit în etapa cu numărul […] The post appeared first on . [citeste]

Actualizata la: 16 ian 2021
Ziarul: Pro Sport

Reacţia lui Toni Petrea după FCSB – Astra 3-0: “Am aşteptări şi mai mari” - 53% - Fanatik
Toni Petrea, nemulțumit după victoria FCSB din derby-ul cu Universitatea Craiova: „Mă deranjează asta” - 52% - Pro Sport
FCSB - Astra 3-0. Toni Petrea le atrage atenția jucătorilor: „Nu mi-a plăcut, am așteptări mai mari” - 48% - Gazeta Sporturilor
Toni Petrea, fericit după victoria în primul derby pe banca FCSB: „Jucătorii au fost incredibili” + De ce nu crede că Sergiu Buș va fi un nou „caz Adi Petre” - 48% - Pro Sport
Ce l-a nemulţumit pe Toni Petrea după FCSB – Poli Iaşi 3-1: ”Am fost supărat” - 44% - Fanatik
Toni Petrea, fericit după victoria cu FC Shirak: „Mă declar mulțumit de această partidă!” + De ce a fost schimbat Sergiu Buș, din nou, la pauză: „Jucătorii nu sunt la nivelul optim!” - 40% - Pro Sport
Toni Petrea, nemulțumit de slăbiciunile defensive ale FCSB. De ce l-a scos pe Oaidă: „Putea fi eliminat” - 40% - Fanatik
UTA - FCSB 0-1. Arbitrul Feșnic l-a nemulțumit și pe Toni Petrea: „Nu trebuia ceva de genul ăsta” - 40% - Gazeta Sporturilor
Toni Petrea, nemulțumit de pragmatismul adversarilor înainte de Clinceni – FCSB: ”Sper să văd un joc mai deschis” - 40% - Fanatik
Toni Petrea, scandal la pauza meciului cu Sepsi! Leo Grozavu, eliminat după ce a fost acuzat că i-a înjurat pe jucătorii FCSB - 40% - Pro Sport
Toni Petrea, antrenor FCSB, după victoria cu Shirak, scor 3-0: „Au fost câteva momente de nesincronizare” - 40% - Gazeta Sporturilor
Toni Petrea, fericit după victoria cu FC Shirak: „Mă declar mulțumit de această partidă!” + De ce a fost schimbat Sergiu Buș, din nou, la pauză: „Jucătorii nu sunt la nivelul optim!” | VIDEO - 40% - Pro Sport
Antrenorul FCSB, Toni Petrea, după victoria cu Astra Giurgiu: 'Va fi dificil în cupele europene. Trebuie să recuperăm' - 40% - Stiri pe surse