Laurenţiu Reghecampf, prima victorie după şapte luni de pauză. Portarul a fost providenţial. Video - www.infoziare.ro

Al Wasl, formaţie pregătită de Laurenţiu Reghecamf în Emiratele Arabe Unite, a câştigat primul meci jucat la reluarea competiţiilor, deşi a fost condusă. După şapte luni de pauză (ultimul joc fusese pe 13 martie în campionat), Al Wasl a învins cu 2-1 pe Al Wahda, în deplasare, în Arabian Gulf Cup, graţie în special portarului […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 12 oct 2020
Ziarul: Fanatik

Laurențiu Reghecampf, prima victorie cu Al Wahda în Liga Campionilor Asiei / VIDEO - 40% - Libertatea
Universitatea Craiova – FC Voluntari 3-0 | Laurențiu Reghecampf bifează prima victorie pe banca oltenilor | VIDEO - 40% - Pro Sport
AL WASL// Laurențiu Reghecampf, debut perfect la noua sa echipă » Al Wasl a obținut prima victorie după 3 meciuri - 37% - Gazeta Sporturilor
Laurențiu Reghecampf, reacție după prima victorie obținută pe banca Universității Craiova: „Puteam marca mai mult. Trebuia să câștigăm”. Ce spune despre jucătorii săi - 37% - Pro Sport
Prima reacţie a soţiei lui Laurenţiu Reghecampf, după ce l-a lovit cu pumnul în gură pe Dan Alexa. VIDEO incredibil! - 35% - Pro Sport
Maria Șarapova, prima victorie după 5 luni de pauză! Duel șoc în optimile turneului - 34% - Fanatik
Laurențiu Reghecampf, debut cu stângul la Al Ahli » La pauză era 0-3! - 33% - Gazeta Sporturilor
Laurentiu Reghecampf este devastat dupa decesul Ionelei Prodan! Antrenorul a fost trist la prima aparitie publica dupa disparitia soacrei sale! FOTO - 33% -
Echipa lui Laurențiu Reghecampf, victorie spectaculoasă în ultimul minut. Basarab Panduru a debutat pe banca lui Al Wasl | VIDEO - 33% - Pro Sport
Baia Mare – Universitatea Craiova 0-4. Trupa lui Laurențiu Reghecampf, victorie fără emoții în optimile Cupei României | VIDEO - 33% - Pro Sport
Simona Halep a obținut la Cincinnati prima victorie după o pauză de trei luni şi jumătate, într-un meci în care a reușit 11 ași - 33% - TVR
Români în străinătate LIVE BLOG. Laurențiu Reghecampf, victorie în Emirate, după ce Al Wasl a întors scorul contra ”lanternei” - 32% - Fanatik
Prima reacție a Anamariei Prodan, după ce Laurențiu Reghecampf a confirmat divorțul - 32% - B1 TV
Anamaria Prodan, prima reacție după ce în presă s-a vehiculat că divorțează de Laurențiu Reghecampf - 31% - Antena 1