Rezultatele înregistrate în Liga Națiunilor: Spania a egalat în minutul 90+6! - www.infoziare.ro

Rezultatele înregistrate în Liga Națiunilor: Spania a egalat în minutul 90+6!

Joi seara s-au disputat primele meciuri din noua ediție a Ligii Națiunilor. În cel mai așteptat meci al serii, cel dintre Germania și Spania, dramatismul n-a lipsit, ibericii reușind egalarea în minutul 90+6! Dar iată toate rezultatele înregistrate aseară în Liga Națiunilor: Liga A Germania – Spania 1-1 (Werner ’51 / Gaya ’90+6)Ucraina – Elveția … The post appeared first on . [citeste]

Actualizata la: 04 sep 2020
Ziarul: Spotmedia

VIDEO Liga Națiunilor: Germania vs Spania 1-1 / Ibericii au egalat în minutul 90+6 (Rezultatele serii) - 81% - HotNews
Live Blog Liga Naţiunilor etapa 1. Program, rezultate, informaţii de ultimă oră. Germania – Spania 1-1. Ibericii au egalat în minutul 90+6. Toate rezultatele. Video - 76% - Fanatik
Euro 2020, preliminarii: Norvegia vs Suedia 3-3, gazdele au egalat în minutul 90+7; Malta vs Spania 0-2 / Rezultatele zilei - 55% - HotNews
Franța, recital în Liga Națiunilor cu Hațegan la centru » Rezultatele complete înregistrate în etapa a doua »» - 52% - Cancan
Liga Naţiunilor | Tot ce trebuie să ştii despre noua competiţie UEFA: grupe, rezultate, program şi echipele promovate/retrogradate. Olanda a învins Franţa cu 2-0 şi a trimis Germania în Liga B! Rezultatele înregistrate vineri - 51% - Pro Sport
Mircea Lucescu obține o victorie fantastică în Suedia, după ce a fost condus cu 2-0 în minutul 49 » Toate rezultatele serii din Liga Națiunilor - 50% - Gazeta Sporturilor
​VIDEO ​Liga Națiunilor: Spania s-a impus n Anglia, scor 2-1 (Rezultatele de smbătă) - 49% - HotNews
​VIDEO Liga Națiunilor: Anglia, victorie surprinzătoare n Spania, scor 3-2 (Rezultatele de luni) - 48% - HotNews
VIDEO Liga Națiunilor: Victorii la limită pentru Spania și Germania (Rezultatele zilei) - 48% - HotNews
LIGA NAȚIUNILOR, FOTO » Supermeciul Germania - Spania s-a decis în ultimul minut! Rezultatele integrale - 48% - Gazeta Sporturilor
LIGA NAȚIUNILOR // FOTO Etapa 2 din Liga Națiunilor » Franța o bate pe Olanda în meciul zilei » Toate rezultatele de azi, marcatori, clasamente - 48% - Gazeta Sporturilor
LIGA NAȚIUNILOR. FOTO 20 meciuri s-au jucat azi în Liga Națiunilor! Rezultatele complete + marcatori - 47% - Gazeta Sporturilor
Liga Naţiunilor | Tot ce trebuie să ştii despre noua competiţie UEFA: grupe, rezultate, program şi echipele promovate/retrogradate. Italia - Portugalia 0-0. Turcia a picat în C. Rezultatele înregistrate sâmbătă - 47% - Pro Sport
​Liga Națiunilor: Spania a făcut spectacol cu Germania, scor 6-0 / Victorii pentru Franța și Portugalia (Rezultatele serii) - 47% - HotNews