Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '20198529' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Opt victorii consecutive pentru Real Madrid în LaLiga - Arbitrul meciului a fost înlocuit la pauză, după ce s-a accidentat - www.infoziare.ro

Real Madrid a învins, vineri, pe teren propriu, echipa Alaves, scor 2-0, şi a înregistrat a opta victorie consecutivă în LaLiga. După 35 de etape, Real Madrid este lider în clasament, cu patru puncte avans faţă de FC Barcelona, potrivit news.ro. [citeste]

Actualizata la: 11 iul 2020
Ziarul: Stiri pe surse

Gianluigi Buffon, reacție dură după ce a fost eliminat în finalul meciului dintre Real Madrid şi Juventus Torino: „Arbitrul a avut un sac de gunoi în loc de inimă” - 36% - Antena 3
LaLiga - Real Madrid cade pe locul trei după pasul greșit cu Real Sociedad - 32% - Stiri pe surse
Gyor, adversara lui SCM Rm. Vâlcea în Ligă, a pierdut primul meci după 21 de victorii consecutive! Campioana Europei, condusă cu 9 goluri la pauză - 31% - Gazeta Sporturilor
Răpusă de efort. Bianca Andreescu a abandonat în optimi la Miami, după 10 victorii consecutive în circuitul WTA. Cronica meciului - 31% - Pro Sport
Schimbare la Real Madrid după umilința cu Barcelona: a fost dat afară și înlocuit cu Raul Gonzalez! - 30% - Gazeta Sporturilor
Real Madrid a revenit pe primul loc în LaLiga, după 2-0 cu Mallorca - 30% - Stiri pe surse
Borussia Dortmund – VfL Wolfsburg 3-0 în Bundesliga. Fază inedită în minutul 30. Arbitrul central s-a accidentat și a fost înlocuit de un tușier. VIDEO cu rezumatul - 30% - Fanatik
REAL MADRID - AJAX 1-4// FOTO Dublă lovitură pentru Real Madrid: Lucas Vazquez și Vinicius s-au accidentat în prima repriză! Vinicius a părăsit terenul în lacrimi - 30% - Gazeta Sporturilor
BARCELONA - REAL MADRID 2-2 // VIDEO Ultimul Barcelona - Real Madrid pentru marele Iniesta » A jucat accidentat și a ieșit ovaționat de tot stadionul: "Nu vom pierde nicio partidă" - 30% - Gazeta Sporturilor
Napoli, zece victorii consecutive în Serie A. Vlad Chiricheș nu a jucat, fiind accidentat - 30% - Libertatea
VIDEO Real Madrid, noul lider din LaLiga după ce a învins-o pe Valladolid - 30% - HotNews
LaLiga: Barcelona vs Real Madrid 0-0 / El Clasico fără goluri (dar cu multe ocazii) după 17 ani - 29% - HotNews
Surpriză în LaLiga - Real Madrid a fost învinsă de ultima clasată, Rayo Vallecano - 29% - Stiri pe surse
LaLiga Spania, etapa 36. FC Barcelona – Real Madrid e duminică seară. FC Sevilla a învins Real Sociedad - 29% - Libertatea