Echipa lui Costel Gâlcă, aproape promovată! Are avantaj de 8 puncte față de Viborg, cu 6 etape înainte de finalul ligii secunde din Danemarca - www.infoziare.ro

Vejle Boldklub, liderul la zi și formația pregătită de Costel Gâlcă și Dumitru Uzunea, a învins pe teren propriu, scor 2-0 (1-0) cu Fredericia, locul 3 în clasament, în etapa a 27-a a ligii secunde […] The post appeared first on . [citeste]

Actualizata la: 29 iun 2020
Ziarul: Pro Sport

Costel Gâlcă a promovat matematic cu Vejle Boldklub în prima ligă daneză! Mai sunt două etape și echipa fostului antrenor de la FCSB are un avantaj de 9 puncte - 40% - Pro Sport
Costel Gâlcă, lider în Danemarca după primele șase etape! Nou-promovata a reușit o nouă victorie în campionat - 38% - Gazeta Sporturilor
Ultima etapă din liga două daneză, eșec la scor pentru Costel Gâlcă. Vejle Boldklub promovează după ce a ieșit pe prima poziție, la 9 puncte de locul doi, Viborg! - 32% - Pro Sport
Echipa lui Costel Gâlcă e pe podium în Danemarca - 29% - Gazeta Sporturilor
Echipa lui Costel Gâlcă, meci de infarct în Danemarca! În minutul 52 era 3-0 pentru echipa adversă, ce s-a întâmplat după e incredibil | VIDEO - 29% - Pro Sport
Nou-promovata Vejle Boldklub, echipă antrenată de Costel Gâlcă și Dumitru Uzunea, lider în campionatul danez! Victorie clară în deplasare la Aalborg - 28% - Pro Sport
Meciurile stranierilor în weekend. Remiză pentru echipa lui Costel Gâlcă în play-out-ul din Danemarca - 28% - Fanatik
Costel Gâlcă este omul zilei în Danemarca! Performanța reușită de echipa sa în ultima etapă de campionat - 27% - Realitatea TV
Ghinion incredibil pentru Costel Gâlcă în Danemarca! VIDEO | Echipa sa a primit gol în ultimul minut. Cât s-a terminat partida - 27% - Pro Sport
Costel Gâlcă, aproape promovat în prima ligă din Danemarca / Un club din Bundesliga, gest impresionant pentru fani - 27% - Fanatik
Echipa lui Adrian Petre se califică dramatic în play-off-ul campionatului din Danemarca. Costel Gâlcă, ”victima” lui Esbjerg. VIDEO | Gafă incredibilă a portarului în minutul 90+2 - 26% - Pro Sport
Fotbal: Costel Gâlcă, lider cu Vejle BK în Danemarca - 24% - AGERPRES
Meciurile stranierilor în weekend. Costel Gâlcă, revenire spectaculoasă de la 0-3 în Danemarca - 24% - Fanatik
Meciurile stranierilor în weekend. Remiză pentru Costel Gâlcă în Danemarca - 24% - Fanatik