Elvir Koljic, perioadă senzaţională la U Craiova după reluarea sezonului! A ajuns la 4 goluri în 3 meciuri - www.infoziare.ro

Elvir Koljic şi-a regăsit pofta de gol. De la reluarea campionatului, bosniacul a reuşit să marcheze nu mai puţin de 4 goluri în primele 2 meciuri, plus o jumătate de repriză contra CFR-ului. Atacantul Universităţii Craiova a marcat ambele goluri din victoria cu 2-1 în faţa Astrei, ultimul dintre ele, în minutele de prelungire, a […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 29 iun 2020
Ziarul: Fanatik

Elvir Koljic, cel mai eficient marcator de la renașterea Universității Craiova! Cine are cele mai multe goluri - 42% - Fanatik
Elvir Koljic și „dubla” senzațională care îi poate aduce un transfer în străinătate. „Există interes pentru el” - 37% - Pro Sport
Scandal după Craiova – Astra! Golul lui Elvir Koljic i-a revoltat pe oficialii giurgiuveni + Reacția lui Ion Crăciunescu - 36% - Pro Sport
Emoționant! Cum îl susțin fanii Universității Craiova pe Elvir Koljic, după accidentarea horror din meciul cu Poli Iași | VIDEO - 35% - Pro Sport
CS U CRAIOVA - FCSB 2-1 // "Am vorbit între noi la pauză că putem să câștigăm" » Mesajul lui Elvir Koljic după dispariția lui Ilie Balaci - 35% - Gazeta Sporturilor
Ovidiu Mihalache, înjurături după ce l-a accidentat pe Elvir Koljic?! Video cu momentul și reacția managerului general al Universității Craiova. Exclusiv - 35% - Fanatik
Nicușor Bancu și Elvir Koljic, titulari pentru Universitatea Craiova în Cupa României! Bosniacul revine după 6 luni de pauză. EXCLUSIV - 34% - Fanatik
CRAIOVA - VIITORUL // VIDEO Elvir Koljic a revenit cu gol în Liga 1! - 34% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: Universitatea Craiova l-a transferat pe atacantul bosniac Elvir Koljic - 34% - AGERPRES
CRAIOVA // Emoții pentru Elvir Koljic: „Sperăm să fie doar o contuzie” - 34% - Gazeta Sporturilor
Elvir Koljic, motorul lui Bergodi la Craiova! A devenit indispensabil: „E cel mai bun de la Cămătaru încoace” - 34% - Gazeta Sporturilor
Craiova s-a decis! Oltenii nu vor să renunțe la “noul Elvir Koljic” și au pregătit banii - 34% - Realitatea TV
Elvir Koljic, tot mai aproape de revenire. Cum se pregătește atacantul Universității Craiova. Video - 34% - Fanatik