​VIDEO Cupa Angliei: Arsenal, prima echipă calificată în sferturi

Arsenal a obținut calificarea în sferturile Cupei Angliei, după ce a învins-o, scor 2-0, pe Portsmouth, singura echipă din liga a treia prezentă în optimile competiției. Partida a avut loc pe Fratton Park (Portsmouth). [citeste]

Actualizata la: 03 mar 2020
Ziarul: HotNews

​VIDEO Cupa Angliei: Manchester United, ultima echipă calificată în sferturi / Super execuție a lui Shaw - 72% - HotNews
VIDEO Cupa Franței: Olympique Lyon, ultima echipă calificată n sferturi - Programul complet al partidelor - 57% - HotNews
Chelsea – Liverpool 2-0 în Cupa Angliei. Echipa lui Jurgen Klopp a fost făcută KO pe Stamford Bridge. Londonezii sunt în sferturi. VIDEO cu rezumatul - 55% - Fanatik
Cupa României: Universitatea Craiova, ultima echipă calificată în sferturi (4-1 cu FC Voluntari) - 53% - HotNews
Cupa României, sferturi de finală. Dinamo, prima calificată în semifinale - 52% - Libertatea
Cupa Angliei 2018, sferturi de finală. Chelsea, ultima echipă în careul de ași. Țintarul semifinalelor - 52% - Libertatea
Franța, prima echipă calificată în sferturi - 51% - Jurnalul National
Fotbal: Watford, prima echipă calificată în sferturile de finală ale Cupei Angliei - 51% - AGERPRES
Cupa Angliei, turul 3. Eliminare ruşinoasă pentru o echipă din Premier League! Arsenal, Man United și Chelsea merg mai departe - 51% - Fanatik
Cupa României 2018 la handbal feminin, sferturi de finală. Dunărea Brăila, prima calificată în Final 4 - 50% - Libertatea
Cupa României, sferturi de finală. Dinamo, prima calificată în semifinale. Azi, Petrolul – Sepsi și Poli Iași – Craiova - 49% - Libertatea