(VIDEO) Ce n-a putut Halep a reușit noua senzație a tenisului!

Arina Sabalenka, numărul 12 mondial, este cea care a eliminat-o la acest turneu joi pe Simona Halep, scor 6-4, 6-2. The post appeared first on . [citeste]

Actualizata la: 18 ian 2020
Ziarul: Cotidianul

Da! Halep o trimite acasă pe noua senzație a tenisului! - 61% - Cotidianul
SIMONA HALEP LA ROLAND GARROS // Halep va juca în optimi cu Iga Swiatek, noua senzație a tenisului din Polonia! E comparată cu Agnieszka Radwanska - 60% - Gazeta Sporturilor
(VIDEO) S-o cunoaștem pe noua senzație a tenisului! - 58% - Cotidianul
Simona Halep s-a calificat în sferturi, după un meci cu noua senzație a tenisului, Cori Gauff - 58% - Virgin Radio
Wimbledon 2019 | Cori Gauff, noua senzație a tenisului feminin, adversara Simonei Halep din optimi - 57% - Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci cu noua senzație a tenisului, Cori Gauff - 57% - Virgin Radio
Simona Halep o întâlnește la Wimbledon pe noua senzație a tenisului! Cori Gauff (15 ani) s-a calificat în optimi după un meci de infarct - 56% - Libertatea
Cu cine joacă Simona Halep în optimile de finală de la Wimbledon 2019! Poate întâlni noua senzaţie a tenisului feminin - 56% - Fanatik
SIMONA HALEP - MARIE BOUZKOVA 4-6 // Noua senzație a tenisului mondial recunoște: „A fost cel mai bun set din carieră!” » Așteaptă să își întâlnească idolul - 56% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep o întâlnește la Wimbledon pe noua senzație a tenisului! Cori Gauff, 15 ani, s-a calificat în optimi după un meci de infarct - 56% - Libertatea
Victorie în stil de mare campioană pentru Halep, în turul 3 la Wimbledon 2019. În optimi întâlnește noua senzație a tenisului feminin - 55% - Digi24
VIDEO + FOTO Noua senzație a tenisului mondial: "Până la vârsta de 9 ani credeam că o să mă căsătoresc cu Djokovic" - 54% - Gazeta Sporturilor