Autogol de Guinness Book în România: echipa unui primar din Prahova și-a dat autogol după cinci secunde într-un meci de fotbal din Liga 6. ”A fost uluială totală” - www.infoziare.ro

Autogol șocant în Liga B Prahova, al șaselea eșalon fotbalistic. În meciul Avântul Iordăcheanu - Prahova Ploiești (1-4), gazdele și-au băgat mingea în propria poartă după doar cinci secunde. Dacă ar fi fost înregistrată video, ”reușita” antologică ar fi putut intra în Cartea Recordurilor. Duminică, în etapa a 12 a a Ligii B, Seria Est […] Post-ul apare prima dată în . [citeste]

Actualizata la: 18 noi 2019
Ziarul: Libertatea

​VIDEO Meci nebun la Torino - Juventus a condus Napoli cu 3-0, a fost egalată, dar a câștigat grație unui autogol în minutul 90+2 - 24% - HotNews
Gaz Metan - Dinamo 3-2. Meci spectaculos la Mediaş! Două întoarceri de rezultat şi un autogol de zile mari. ”Câinii” au cea mai slabă apărare din Liga 1 după trei etape - 24% - Pro Sport
EURO U21, grupa României: Anglia, învinsă de Franța în ultimele secunde de joc, după un autogol - 24% - Digi24
FC Sevilla - Real Sociedad 3-2. Meci nebun în La Liga: 4 goluri în primele 14 minute și un autogol caraghios - 24% - Gazeta Sporturilor
Liga 1 la fotbal, etapa a 6-a. Edi Iordănescu a revenit cu victorie pe banca Mediașului. Tamaș, debut cu autogol la Astra - 24% - Libertatea
Liga 1 la fotbal, etapa 3, play-off. Astra – Viitorul 0-1. Vera și-a dat autogol. Singura miză e locul 4 / LIVESCORE - 24% - Libertatea
Liga 1 la fotbal, etapa 3, play-off. Astra – Viitorul 0-1. Vera și-a dat autogol. Gazdele, în 10. Singura miză e locul 4 / LIVESCORE - 23% - Libertatea
FC Viitorul şi FCSB au terminat la egalitate, 2-2, după un meci cu două penaltiuri şi un autogol - 22% - Adevarul
VIDEO Răzvan Lucescu, pas mare spre titlu, la finalul unui meci incendiar: 3 penalty-uri, cu 2 goluri și un autogol semnate de Gomis - 22% - Gazeta Sporturilor
Declarația serii după Voluntari - Dinamo: "La fiecare meci, îmi e frică să nu dau autogol. Azi s-a întâmplat, e tensiune mare" - 22% - Gazeta Sporturilor
Meci incendiar între Athletic Bilbao și Levante: un autogol, două penatiuri, iar ultimele goluri au fost marcate în minutele 89 și 90+3 - 21% - Stiri pe surse
Apariție-surpriză la CFR - Celtic 1-1 » Liderul laburist Jeremy Corbyn a fost la meci! Ce jucător a remarcat politicianul + The Sun a titrat: „Autogol!” - 21% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - FCSB 1-0, Liga 1. AUTOGOL Ovidiu Popescu. Clujenii sunt aproape de titlu dupa victoria din playoff - 21% - Mediafax
Meci nebun între Juventus şi Napoli. VIDEO | Campioana a condus cu 3-0, dar a fost egalată. Un autogol în minutul 90+2 a stabilt câştigătoarea derby-ului - 21% - Pro Sport