Hagi, furios după egalul cu Hermannstadt: 'Prima repriză, catastrofală. Asta nu e echipa mea' - www.infoziare.ro

Tehnicianul Gheorghe Hagi a declarat, vineri seară, după remiza înregistrată de FC Viitorul în meciul cu Hermannstadt, scor 1-1, că este foarte supărat pe jucătorii săi, el menţionând că prima repriză a fost catastrofală, anunță news.ro. [citeste]

Actualizata la: 09 noi 2019
Ziarul: Stiri pe surse

Concluziile lui Mulţescu după egalul cu Viitorul, 1-1 la Ovidiu: "Au dominat, dar puteam avea 2 sau 3-0 după prima repriză" - 36% - Pro Sport
HERMANNSTADT - VIITORUL 1-1 // Gică Hagi a luat foc! Ce le-a spus jucătorilor săi la vestiare: „Asta nu e echipa mea” - 34% - Gazeta Sporturilor
RAPID - RIPENSIA 0-0// FOTO Daniel Pancu, nervos după egalul Rapidului: „În prima repriză și eu îmi ceream demisia! Nu am avut nicio idee de joc” - 34% - Gazeta Sporturilor
ROMÂNIA U21 - BOSNIA U21 2-0 // Ianis Hagi explică golul uluitor din corner: "Mă gândeam la asta încă din prima repriză" - 33% - Gazeta Sporturilor
Gică Hagi, dezamăgit de prestația jucătorilor săi din meciul cu Hermannstadt: “A fost o catastrofă. Slab, asta nu este echipa mea!” - 33% - Fanatik
Meme Stoica, supărat după prima repriză din FCSB – Hermannstadt: “Am avut o presimţire că luăm gol! Număram secundele” - 32% - Fanatik
DINAMO - HERMANNSTADT 2-0 // 45 de minute și atât! Dinamo și-a sufocat adversara în prima repriză, dar nu a mai contat după pauză - 31% - Gazeta Sporturilor
Eugen Neagoe, nemulțumit după egalul lui Sepsi de la Timișoara: "Nu e prima oară când se întâmplă asta" - 30% - Gazeta Sporturilor
N-au mai suportat dezastrul! Fanii i-au cerut demisia lui Adrian Mutu după repriza catastrofală cu Juventus - 30% - Gazeta Sporturilor
Ianis o duce pe Viitorul în play-off! Echipa lui Hagi a câștigat cu Hermannstadt, 1-0, după un penalty transformat cu emoții - 30% - Gazeta Sporturilor
​Cupa Romniei: Hermannstadt vs FC Viitorul 2-3 / Echipa lui Gheorghe Hagi s-a calificat n semifinale, după ce a cștigat primul meci oficial după aproape trei luni - 30% - HotNews
HERMANNSTADT - CRAIOVA 2-1 // VIDEO Gazdelor li s-a anulat un gol în prima repriză și au acuzat arbitrajul la pauză - 29% - Gazeta Sporturilor
Prima reacţie a lui Gică Hagi, după ce a câştigat Supercupa României! Tânărul de doar 19 ani pe care l-a remarcat şi ce a spus despre transferul lui Ianis Hagi: "Echipa e dintr-un campionat puternic al Europei" - 28% - Pro Sport