Iuliu Mureșan, atac la Gheorghe Hagi după Hermannstadt-Viitorul: „Văd că arbitrii români ascultă de scandalagii! Ce cuvinte i-a spus Hagi la pauză…” - www.infoziare.ro

Iuliu Mureșan, președintele celor de la Hermannstadt, a lansat un atac la adresa lui Gheorghe Hagi după partida terminată la egalitate, 1-1, între formația sa și Viitorul. Iuliu Mureșan a criticat atitudinea lui Gheorghe Hagi la adresa arbitrului la Hermannstadt-Viitorul Șeful sibienilor afirmă că arbitrajul a fost influențat de ceea ce s-a întâmplat la pauză, […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 09 noi 2019
Ziarul: Fanatik

Iuliu Mureșan, atac la Gheorghe Hagi după Hermannstadt-Viitorul: „Văd că arbitrii români ascultă de scandalagii! Ce cuvinte i-a spus Gică la pauză…” - 96% - Fanatik
Hagi revine pe locul 1! Spectacol total la Viitorul – Hermannstadt: 3-2, după 0-0 la pauză. VIDEO - 32% - Fanatik
Iuliu Mureșan, ultimatum după eșecul din meciul Gaz Metan – Hermannstadt 4-1: ”Le-am spus băieţilor că îi pedepsim” - 29% - Fanatik
ASTRA - VIITORUL // FOTO + VIDEO Gheorghe Hagi, criză de nervi după golul lui Alibec + decizia EXTREMĂ luată la pauză - 29% - Gazeta Sporturilor
​Cupa Romniei: Hermannstadt vs FC Viitorul 2-3 / Echipa lui Gheorghe Hagi s-a calificat n semifinale, după ce a cștigat primul meci oficial după aproape trei luni - 29% - HotNews
ASTRA - VIITORUL 1-2 // Gheorghe Hagi, declarații TARI după finala Cupei: totul despre Ianis, Gică Popescu președinte și cum l-a „executat” pe Cojocaru la pauză - 28% - Gazeta Sporturilor
HERMANNSTADT - VIITORUL 1-1 // Gică Hagi a luat foc! Ce le-a spus jucătorilor săi la vestiare: „Asta nu e echipa mea” - 28% - Gazeta Sporturilor
HERMANNSTADT - VOLUNTARI // Scandal în play-out după numirea lui Iuliu Mureșan la Hermannstadt: „Îi va fi greu să fie imparțial!” - 27% - Gazeta Sporturilor
Gheorghe Hagi: Ianis Hagi a avut oferte. ATAC la adresa Fiorentinei - 27% - DC News
EXCLUSIV | Hermannstadt nu a fost singura echipă! Iuliu Mureşan a recunoscut interesul din partea a alte două cluburi. Ce a spus despre Dinamo! - 25% - Pro Sport
OFICIAL: Ianis Hagi, spre Liga 1! Academia ”Gheorghe Hagi”, academia repatrierilor! Istoria jucătorilor plecați de la Viitorul care nu au făcut față în Europa - 25% - Antena 1
HERMANNSTADT // EXCLUSIV Război intern la Hermannstadt? Teodor Birț, îndepărtat pentru a i se face loc lui Iuliu Mureșan - 25% - Gazeta Sporturilor
Ianis o duce pe Viitorul în play-off! Echipa lui Hagi a câștigat cu Hermannstadt, 1-0, după un penalty transformat cu emoții - 25% - Gazeta Sporturilor