HERMANNSTADT - VIITORUL 1-1 // VIDEO Ruleta penalty-urilor » Unul transformat și două ratate - www.infoziare.ro

Hermannstadt și Viitorul au remizat, scor 1-1, în etapa cu numărul 16 din Liga 1. Au fost trei penalty-uri, dintre care doar unul transformat, cel al lui Vlad Achim din minutul 14.  Vezi AICI programul etapei #16 din Liga 1Vezi AICI clasamentul actualizat din Liga 1 „Centralul” Cojocaru a arătat de trei ori punctul cu var, ultima dată cu mare ușurință, dar Petrișor Petrescu și Gabi Iancu au ratat. ... [citeste]

Actualizata la: 09 noi 2019

​Liga 1: Hermannstadt vs Viitorul 1-1 / Meci cu trei penaltiuri (două ratate) și un jucător eliminat - 39% - HotNews
Ianis o duce pe Viitorul în play-off! Echipa lui Hagi a câștigat cu Hermannstadt, 1-0, după un penalty transformat cu emoții - 39% - Gazeta Sporturilor
VIDEO+FOTO Penalty contestat în „sferturile” Cupei dintre Hermannstadt - Viitorul - 33% - Gazeta Sporturilor
CUPA ROMÂNIEI //FOTO + VIDEO Se știu primele echipe calificate în sferturi: Viitorul, victorie la penalty-uri, CSU Craiova și Hermannstadt s-au impus fără emoții - 31% - Gazeta Sporturilor
VIITORUL - HERMANNSTADT 3-2 // FOTO Oaspeții au cerut penalty în minutul 58 - 30% - Gazeta Sporturilor
Hermannstadt – FC Viitorul, scor final în Liga 1. Meci cu trei penalty-uri - 30% - DC News
Final nebun în Anglia U21 - Franța U21: răsturnare de scor, după două penalty-uri ratate și un autogol! Cum arată acum grupa României - 29% - Gazeta Sporturilor
Faze controversate la Gaz Metan – Hermannstadt 4-1. Cum a acordat George Rădulescu două penalty-uri - 27% - Fanatik
HERMANNSTADT - VIITORUL 2-3 // Eric „The King” : Viitorul e în semifinalele Cupei după 3-2 cu Hermannstadt - 27% - Gazeta Sporturilor
VIDEO / La Liga, etapa a 24-a. Șoc Real! ”Albii”, bătuți pe ”Bernabeu” de Girona! Leo Messi, record după record: goluri și penalty-uri ratate - 26% - Libertatea
POLI IAȘI - HERMANNSTADT 1-1 // Statistica incredibilă pe care o are arbitrul Andrei Chivulete: un penalty la două meciuri! - 26% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - HERMANNSTADT // George Țucudean și o statistică incredibilă: penalty-ul ratat cu Hermannstadt ar fi putut consemna o premieră! - 26% - Gazeta Sporturilor