Rezultatele înregistrate marţi în Liga Campionilor

Opt meciuri din etapa a patra a grupelor Ligii Campionilor s-au jucat marţi. Cele mai spectaculoase s-au disputat în Germania, unde Borussia Dortmund a trecut de Inter Milano cu 3-2, şi în Anglia, unde Chelsea a remizat cu Ajax Amsterdam, scor 4-4. [citeste]

Actualizata la: 06 noi 2019
Ziarul: Mediafax

Rezultatele înregistrate în Liga Campionilor: Victorie uriașă pentru Mircea Lucescu - 77% - Spotmedia
Răzvan Lucescu e la 90 de minute de grupele Ligii Campionilor! Lusitanii au dominat, dar Warda a egalat pe final. Rezultatele complete înregistrate marţi în playoff - 75% - Pro Sport
Spectacol total în Liga Campionilor: Rezultatele de marți și clasamentele - 73% - Spotmedia
Liga Campionilor. Rezultate înregistrate marți seara. Surpriză la Belgrad și victorie în ultimul minut pentru Liverpool în derby-ul cu PSG - 72% - Jurnalul National
Real Madrid, la 3 minute de dezastru! Toate rezultatele de marţi şi clasamentele din Liga Campionilor - 71% - Adevarul
Liga Campionilor: Rezultatele de marți și clasamentele. Mircea Lucescu, învins la scor de Barcelona - 71% - Spotmedia
Mircea Lucescu iese cu capul sus din Liga Campionilor! Toate rezultatele de marţi şi echipele calificate în optimi - 69% - Adevarul
Spectacol total în Liga Campionilor: S-au marcat 28 de goluri în meciurile de marţi. Bayern a distrus-o pe Tottenham/ Rezultatele complete - 68% - Mediafax
Liga Naţiunilor | Tot ce trebuie să ştii despre noua competiţie UEFA: grupe, rezultate, clasamente şi program. Franţa a învins Germania în duelul ultimelor două campioane mondiale. Nemţii riscă să retrogradeze, Low e în pericol! Rezultatele înregistrate marţi - 64% - Pro Sport
Liga Campionilor. Marţi, se reiau meciurile din Liga Campionilor. Partidele din "optimi" - 64% - Realitatea TV
LIVE BLOG Liga Campionilor | Liverpool - Napoli 1-0. Alisson l-a salvat pe Klopp în prelungiri. Tottenham a trimis Inter în Europa League. Rezultatele de marţi + echipele calificate/eliminate - 64% - Pro Sport
Liga 1: Rezultatele înregistrate sâmbătă - 61% - Spotmedia
Liga 1: Rezultatele înregistrate vineri - 61% - Spotmedia