Novak Djokovic, triumfător pentru a cincea oară la Paris. Sârbul a câştigat turneul ATP Masters 1.000 - www.infoziare.ro

Novak Djokovic (1 ATP) a câştigat, duminică, finala turneului de la Paris, după ce s-a impus în faţa lui Denis Shapovalov (28 ATP), cu scorul de 6-3, 6-4. [citeste]

Actualizata la: 04 noi 2019
Ziarul: Mediafax

Novak Djokovic, campion la Roma pentru a cincea oară / Sârbul l-a depășit pe Rafael Nadal în clasamentul trofeelor Masters 1000 - 60% - HotNews
Live Blog Roma. Novak Djokovic a câștigat turneul Masters! Sârbul i-a doborât recordul lui Nadal. Video - 55% - Fanatik
PARIS MASTERS // VIDEO Novak Djokovic, prea puternic pentru Denis Shapovalov » Sârbul câștigă al 34-lea Masters al carierei + cum arată lupta pentru locul 1 în ATP - 54% - Gazeta Sporturilor
VIDEO Novak Djokovic, campion pentru a cincea oară la Dubai - Sârbul rămâne neînvins în acest an - 50% - HotNews
Novak Djokovic este în semifinale la Roland Garros! Sârbul, pentru a zecea oară printre cei mai buni jucători la Paris - 47% - Pro Sport
Novak Djokovic s-a înscris la proba de dublu, la turneul Masters 1000 de la Paris - 46% - Stiri pe surse
Novak Djokovic s-a înscris la proba de dublu, la turneul Masters 1000 de la Paris - 46% - Mediafax
Tenis: Novak Djokovic a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Madrid - 46% - AGERPRES
Novak Djokovic a câştigat turneul Masters 1000 de la Roma - 46% - TVR
Tenis: Djokovic a câştigat turneul ATP Masters 1.000 de la Paris - 45% - AGERPRES
Novak Djokovic l-a învins pe Denis Shapovalov și a câștigat al cincilea titlu la Masters-ul de la Paris - 45% - HotNews
Tenis: Novak Djokovic a câştigat pentru a patra oară turneul demonstrativ de la Abu Dhabi - 43% - AGERPRES
Novak Djokovic, triumfător la Paris - 43% - Europa FM
Finala turneului de la Roma: Rafael Nadal a câştigat pentru a 10-a oară turneul. Cum a reuşit să-l învingă pe Novak Djokovic - 42% - Mediafax