Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă

Scrimera română Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă de la Tallinn (Estonia), după ce... [citeste]

Actualizata la: 03 noi 2019
Ziarul: Newsweek

Ana Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă feminin - 98% - Adevarul
Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă de la Tallinn - 98% - Jurnalul National
Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă de la Tallinn - 98% -
Scrimă: Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă de la Tallinn - 97% - AGERPRES
Ana Maria Brânză Popescu a câştigat Cupa Mondială la spadă de la Tallinn - 97% - Europa FM
Scrimă: Ana-Maria Popescu a câştigat Cupa Mondială de spadă de la Doha - 97% - AGERPRES
Ana-Maria Popescu a câştigat aurul la Cupa Mondială la spadă din Estonia - 97% - Stirile PRO TV
Ana Maria Popescu a câştigat etapa de Cupă Mondială din Estonia la spadă feminin - 96% - HotNews
Ana Maria Popescu a câștigat pentru a patra oară Cupa Mondială la spadă - 96% - Antena 3
Ana Maria Popescu a câștigat pentru a patra oară în carieră Cupa Mondială la spadă - 95% - Virgin Radio
Ana Maria Popescu a câștigat pentru a patra oară Cupa Mondială la spadă. E cea mai titrată spadasină din istorie - 93% - Libertatea
Ana-Maria Popescu a câştigat proba de spadă de la Cupa Mondială de Scrimă. Cine au fost adversarele ei (FOTO) - 93% - B1 TV
Ana Maria Popescu a câştigat pentru a patra oară Cupa Mondială la spadă. Românca devine astfel cea mai titrată sportivă din istoria Cupei - 90% - TVR
Performanță istorică pentru Ana Maria Popescu. A câştigat pentru a patra oară Cupa Mondială la spadă - 89% - Stirile PRO TV