​Euro 2020, preliminarii: Belgia, prima echipă calificată la turneul final / Olanda, victorie obținută în prelungiri (Rezultatele serii) - www.infoziare.ro

Belgia a devenit, joi seara, prima echipă calificată la EURO 2020, după ce a surclasat San Marino cu scorul de 9-0, pe teren propriu, în Grupa I a competiţiei. ''Diavolii roşii'' au maximum de puncte după şapte meciuri şi un golaveraj de invidiat, 28-1. [citeste]

Actualizata la: 11 oct 2019
Ziarul: HotNews

​Euro 2020, preliminarii: Olanda, Germania, Austria și Croația s-au calificat la turneul final - Belgia, a noua victorie (Rezultatele serii) - 64% - HotNews
​Euro 2020, preliminarii: Spania, a șasea echipă calificată la turneul final; Elveția, victorie cu Irlanda (Rezultatele serii) - 63% - HotNews
Euro 2020, preliminarii: Polonia, calificată la turneul final; Victorii pentru Germania și Olanda în Grupa C; Croația a remizat cu Țara Galilor - Rezultatele serii - 57% - HotNews
​​​Euro 2020, preliminarii: Victorii pentru Germania, Olanda și Belgia / Croația, egal cu Azerbaidjan (Rezultatele serii) - 47% - HotNews
Euro 2020, preliminarii: Rusia, a treia echipă calificată la turneul final (5-0 cu Cipru) - 46% - HotNews
Euro 2020, preliminarii: Anglia (7-0 cu Muntenegru) și Cehia (2-1 cu Kosovo) s-au calificat la turneul final - Rezultatele serii - 45% - HotNews
PRELIMINARII EURO 2020 // Belgia a spulberat San Marino și e prima echipă calificată matematic la EURO! Rezutatele complete + clasamentele actualizate - 44% - Gazeta Sporturilor
​Euro 2020, preliminarii: Elveția și Danemarca, la turneul final / Italia a încheiat campania cu maximum de puncte (9-1 vs Armenia) - Rezultatele serii - 44% - HotNews
Euro 2020, preliminarii: Belgia a câştigat duelul cu Rusia (3-1); Croația, victorie la limită cu Azerbaijan după ce a fost condusă (2-1) - Rezultatele complete ale serii - 44% - HotNews
Ţara Galilor – Ungaria 2-0 în preliminarii EURO 2020. Galezii, ultima echipă calificată direct la turneul final! Maghiarii merg în barajul din martie - 43% - Fanatik
Euro 2020, preliminarii: Rezultatele serii - Germania, învinsă de Olanda pe teren propriu (scor 4-2) - 40% - HotNews
Suedia – Spania 1-1 în preliminarii EURO 2020. VIDEO cu rezumatul. Ibericii scot o remiză în prelungiri și se califică la turneul final - 39% - Fanatik
Euro 2020, preliminarii: Suedia și Finlanda, calificate la turneul final; Spania, scorul serii cu Malta (7-0) - Rezultate complete - 38% - HotNews