​VIDEO Germania vs Argentina 2-2 (amical) / Oaspeții au egalat după pauză

Reprezentativa Germaniei a terminat la egalitate, scor 2-2, partida disputată, miercuri, la Dortmund, împotriva selecționatei Argentinei [citeste]

Actualizata la: 10 oct 2019
Ziarul: HotNews

liveTEXT + VIDEO ACUM » U Craiova - ACS Poli Timișoara 0-1 » Oaspeții deschid scorul după pauză - 41% - Gazeta Sporturilor
Fotbal: Germania a remizat cu Argentina (2-2), într-un meci amical - 41% - AGERPRES
liveTEXT + VIDEO ACUM » ACS Poli Timișoara - Sepsi Sfântu Gheorghe 1-1 » Oaspeții egalează după pauză - 40% - Gazeta Sporturilor
Germania a remizat cu Argentina, într-un amical disputat pe Stadionul Signal Iduna Park, din Dortmund - 39% - Stiri pe surse
Romania - Chile 1-1 LIVE VIDEO amical. Sud-americanii au egalat în 10 oameni - 36% - Realitatea TV
Meci nebun în Italia! La pauză era 16-0. Oaspeții au avut 8 jucători pe teren. Cât s-a terminat. VIDEO - 36% - Fanatik
Argentina – Nicaragua 5-1 în meci amical. Messi, show total înainte de Copa America. VIDEO - 34% - Fanatik
Liga 1: Dunărea Călărași vs FC Voluntari 1-1 / Oaspeții au egalat în minutul 90+3, gazdele au terminat partida în zece oameni - 32% - HotNews
FOTO | Neuer a revenit pe teren după opt luni de pauză. A jucat într-un amical, contra naţionalei Germaniei! - 32% - Pro Sport
FOTO | Neuer a revenit pe teren după opt luni de pauză! A jucat într-un amical, contra naţionalei Germaniei! - 32% - Pro Sport
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Oaspeții au egalat la ultima fază - 32% - Libertatea
Şumudică, umilit pe teren propriu în cel mai important meci al sezonului! VIDEO | Fener a "distrus" Kayserispor şi a spulberat visul european al antrenorului român. Cum s-a terminat partida în care oaspeţii conduceau cu 3-0 încă de la pauză - 32% - Pro Sport
LIVETEXT Liga 1, play-out, prima etapă: Concordia Chiajna – Sepsi Sf. Gheorghe. Oaspeții au egalat la ultima fază. Reacții - 32% - Libertatea