Eroare baza de date:insert
insert into rss_item_log ( rss_item_log_rss_item_id ) values ( '19775130' ) --> Table './infoziare_newz/rss_item_log' is marked as crashed and last (automatic?) repair failed

Bianca Andreescu, dezamăgită după eliminarea de la Beijing. Ce a spus despre primul eşec după 16 victorii consecutive - www.infoziare.ro

Jucătoarea canadiană Bianca Andreescu a fost eliminată, vineri, de  japoneza Naomi Osaka, scor 5-7, 6-3, 6-4, în sferturile de finală ale turneului China Open, de la Beijing. [citeste]

Actualizata la: 05 oct 2019
Ziarul: Adevarul

Răpusă de efort. Bianca Andreescu a abandonat în optimi la Miami, după 10 victorii consecutive în circuitul WTA. Cronica meciului - 44% - Pro Sport
Ce a spus Angelique Kerber despre Bianca Andreescu după partida disputată între cele două - 34% - Virgin Radio
Arsenal Londra, primul pas greşit după 11 victorii consecutive - 34% - AGERPRES
WTA Beijing: Bianca Andreescu, în sferturi după a 16-a victorie consecutivă - Va urma duelul cu Naomi Osaka - 34% - HotNews
Simona Halep, prima reacţie după victoria de la Turneul Campioanelor 2019. Ce a spus despre Bianca Andreescu - 34% - RomaniaTV
Astra începe să se gândească la titlu după 7 victorii consecutive: ”Sperăm să terminăm campionatul pe primul loc” - 33% - Fanatik
Bianca Andreescu, eliminată de Naomi Osaka în sferturile WTA Beijing. Simona Halep cade pe locul 6 mondial după acest rezultat - 33% - Fanatik
VIDEO + FOTO Bayern Munchen, primul pas greșit după 14 victorii consecutive » Toate rezultatele înregistrate astăzi - 32% - Gazeta Sporturilor
Dialog superb la fileu între Bianca Andreescu și Naomi Osaka, după sfertul de finală de la Beijing: ‘Ai jucat senzațional’/ ‘Ești uimitoare’. Video - 32% - Fanatik
Gyor, adversara lui SCM Rm. Vâlcea în Ligă, a pierdut primul meci după 21 de victorii consecutive! Campioana Europei, condusă cu 9 goluri la pauză - 31% - Gazeta Sporturilor
BIANCA ANDREESCU. VIDEO După Wozniacki, Bianca Andreescu a UMILIT un alt nume uriaș din tenis! A cedat doar patru game-uri în ultimele două seturi - 31% - Gazeta Sporturilor
Bianca Andreescu, în al 9-lea cer după victoria de la Rogers Cup: „Mă simt binecuvântată!”. Ce a spus Serena - 31% - Fanatik
BIANCA ANDREESCU - SERENA WILLIAMS, liveSCORE+FOTO ACUM » Bianca Andreescu își adjudecă primul set! Tu pe cine susții? - 31% - Gazeta Sporturilor
BIANCA ANDREESCU - JULIA GOERGES, liveSCORE ACUM » Bianca Andreescu luptă la Auckland pentru primul trofeu al carierei - 31% - Gazeta Sporturilor