Simona Halep a abandonat în optimile turneului de la Wuhan

Simona Halep a abandonat în optimile turneului de la Wuhan. Simona n-a mai putut continua din cauza unor dureri lombare, astfel că a decis să pună stop în primul set al meciului cu Elena Rybakina, la scorul de 4-5, 30-30, deși începuse foarte bine turneul din China. [citeste]

Actualizata la: 25 sep 2019
Ziarul: Digi24

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Wuhan - 79% - Digi24
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului de la Wuhan - 79% - Mediafax
Simona Halep nu a terminat meciul cu Elena Rîbakina din optimile turneului de la Wuhan. S-a retras la 5-4 pentru adversară - 75% - Libertatea
Halep a abandonat în optimile turneului din China: 'E o accidentare la spate” - 64% - Stirile PRO TV
ALERTĂ - Simona Halep a abandonat la Wuhan! Ce s-a întâmplat - 64% - Stiri pe surse
Simona Halep s-a accidentat și a abandonat în primul set al meciului de la Wuhan - 63% - Libertatea
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală de la Wuhan - 63% - Stirile PRO TV
Simona Halep A ABANDONAT la WUHAN. Românca a acuzat din nou probleme în ZONA LOMBARĂ - 62% - RomaniaTV
Simona Halep, ținută de senzație înaintea turneului de la Wuhan - 61% - Antena 3
SIMONA HALEP - ELENA RYBAKINA // VIDEO UPDATE Nu din nou! Halep s-a accidentat și a abandonat în primul set al meciului de la Wuhan, iar finalul sezonului pare în pericol » Primele detalii despre problemele româncei - 60% - Gazeta Sporturilor
Simona Halep e în optimile turneului la Roland Garros, după o victorie în faţa unei adversare rănite/ Încă o surpriză a turneului: Kvitova e OUT/ Begu e dominată copios - 58% - Mediafax
Simona Halep e în optimile turneului la Roland Garros, după o victorie în faţa unei adversare rănite/ Încă o surpriză a turneului: Kvitova e OUT/ Begu pierde meciul - 58% - Mediafax
Tenis. Simona Halep a abandonat turneul de la Wuhan din cauza unor probleme la spate. Meciul cu Elena Rybakina s-a oprit în primul set, la scorul de 4-5. - 58% - Biziday
Simona Halep, ținută de senzație înaintea turneului de la Wuhan. ”Ești prințesa noastră frumoasă”, au spus fanii - 57% - Cancan