FCSB - CFR 0-0. Mult zgomot pentru nimic! Vicecampioana putea da lovitura în prelungiri, deşi nu a existat în repriza a doua în ofensivă. Cristea a lovit bara, Culio a irosit o şansă uriaşă în minutul 90 - www.infoziare.ro

Liga 1. [citeste]

Actualizata la: 23 sep 2019
Ziarul: Pro Sport

LIVE VIDEO | FCSB - Admira Wacker 0-3. Vicecampioana României e inexistentă în ofensivă, apărarea lui Dică e distrusă. A început repriza a doua - 24% - Pro Sport
LIVE BLOG | FCSB - CSM Poli Iaşi. Pauză! Alibec şi Cristea au lovit bara, Budescu a executat slab o lovitură liberă, iar Benzar a cerut un penalty în primele 45 de minute - 20% - Pro Sport
LIVE BLOG | Rapid Viena - FCSB 3-1. Echipa lui Dică a arătat rău şi are şansa a doua la calificare! Coman şi Benzar au lovit bara, Strebinger a fost înger păzitor - 19% - Pro Sport
FCSB - POLI IAȘI, liveTEXT ACUM » Andrei Cristea lovește bara în minutul 39 după un contraatac periculos al oaspeților - 19% - Gazeta Sporturilor
FCSB - POLI IAȘI, liveTEXT + VIDEO ACUM » Andrei Cristea lovește bara în minutul 39 după un contraatac periculos al oaspeților - 19% - Gazeta Sporturilor
Liga 1: FCSB vs CFR Cluj 0-0 / Cristea a lovit bara transversală la ultima fază a partidei - 18% - HotNews
LIVE BLOG. CFR Cluj – FCSB 1-1, Liga 1, play-off, etapa 2. Culio a deschis scorul din penalty! Ardelenii ar mai fi meritat o lovitură de pedeapsă. Peteleu și Pintilii au fost eliminați! Gnohere a egalat în prelungiri - 18% - Libertatea
Dorinel Munteanu: Am câştigat un punct cu foarte multă şansă. În repriza a doua nu am jucat nimic - 18% - Adevarul
VIDEO O dădură în bară! Zlatinski a irosit un penalty în meciul cu Viitorul, iar U Craiova ratează șansa de a urca pe locul 2 - 18% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | CS U Craiova - FCSB 0-1. Teixeira a dat lovitura în minutul 86 şi vicecampioana speră la titlu! Prima înfrângere a oltenilor pe noul "Oblemenco". Pintilii şi Morais au fost eliminaţi - 18% - Pro Sport
SEPSI - FCSB 0-0 // Fază controversată în repriza a doua: covăsnenii au cerut penalty în minutul 65 + verdictul lui Crăciunescu - 17% - Gazeta Sporturilor
CSM POLI IASI FCSB 1-0 LIVE STREAM VIDEO ONLINE DIGISPORT TELEKOMSPORT. Andrei Cristea dă lovitura în minutul 89 - 17% - RomaniaTV