Steaua, OUT din Cupa României! "Militarii" au condus Concordia Chiajna, dar n-au rezistat până la final. Partida s-a decis în prelungiri - www.infoziare.ro

Steaua, OUT din Cupa României! "Militarii" au condus Concordia Chiajna, dar n-au rezistat până la final. Partida s-a decis în prelungiri [citeste]

Actualizata la: 12 sep 2019
Ziarul: Pro Sport

Steaua a câştigat Cupa României la polo. ”Militarii”, la al zecelea trofeu din istorie - 29% - Pro Sport
Triumf pentru Steaua în Cupa României! „Militarii” au ajuns la 3 trofee la rând - 29% - Gazeta Sporturilor
Final 8 Cupa României 2018 la baschet masculin, la Sf. Gheorghe. Prelungiri la CSU Sibiu – BC Timișoara / VIDEO - 29% - Libertatea
VIDEO + FOTO Amorțiți 88 de minute, spectacol pe final și în prelungiri: 5 goluri în meciul care a dat a 4-a semifinalistă din Cupa României - 28% - Gazeta Sporturilor
Concordia Chiajna - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1-1. Egalare în prelungiri - 28% - Jurnalul National
Programul Cupei României 2019-2020 // S-au stabilit meciurile din turul 4 » CSA Steaua întâlnește Concordia Chiajna, iar Rapid joacă împotriva Dunării Călărași - 28% - Gazeta Sporturilor
Liga 1: Poli Iași vs Concordia Chiajna 1-1 / Gazdele au lovit de două ori transversala în prelungiri - 27% - HotNews
liveTEXT ACUM Dinamo - Concordia Chiajna 0-0 » A început partida! - 27% - Gazeta Sporturilor
Dorinel Munteanu a condus primul antrenament la Concordia Chiajna - 26% - Gazeta Sporturilor
Antrenorul Ionuț Badea, la Concordia Chiajna. A condus primul antrenament - 26% - Libertatea
U CRAIOVA - CONCORDIA CHIAJNA 0-1 // GALERIE FOTO Mitriță n-a mai rezistat! A sărit la bătaie cu fanii după meci » Ironizat de Cornel Dinu - 26% - Gazeta Sporturilor