Steaua, la câteva secunde de calificare! Specialista Cupei, eliminată după 2-1 cu Chiajna, un meci în care elevii lui Opriţa au ratat ocazii uriaşe - www.infoziare.ro

Departe de fotbalul mare în ierarhiile fotbalului românesc, dar aproape de top în demonstraţia de pe gazon. Steaua Bucureşti a făcut un meci spectaculos în turul 4 al Cupei României, dar a pierdut cu 2-1 şi a fost eliminată de Concordia Chiajna. Singura echipă din liga a patra care a... [citeste]

Actualizata la: 12 sep 2019
Ziarul: Pro Sport

Sărbătoare la Sibiu!  Hermannstadt s-a distrat cu FCSB în Cupa României: a învins cu 3-0 şi a ratat alte câteva ocazii uriaşe - 28% - Adevarul
FOTO + VIDEO U Craiova e prima echipă calificată în finala Cupei României » Meci superb cu 3 goluri și alte ocazii uriașe la cele două porți - 26% - Gazeta Sporturilor
LIVE SCORE | Finala Ligii Naţionale: Steaua - Dinamo. Dramatism la cele mai înalte cote! Roş-albaştrii au ratat pe bandă rulantă şi "câinii" au revenit în meci. Atmoseră incendiară la Chiajna - 22% - Pro Sport
Au trecut 12 ani de la memorabila calificare a Rapidului în ”sferturile” Cupei UEFA! Meci dramatic la Hamburg și calificare in-extremis - 22% - Antena 1
Calificare muncită! Steaua merge în turul 2 al Cupei EHF, după o dublă victorie cu Varazdin » Următorul adversar - 22% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG |ACUM! CFR - Viitorul şi FCSB - Astra. Ocazii mari încă din debut! Voduţ a trimis puţin pe lângă, Omrani a răspuns după câteva secunde. Vicecampioana a trecut pe lângă deschiderea scorului - 22% - Pro Sport
CSA STEAUA - CS MIHAI BRAVU 8-0 // VIDEO+FOTO Roș-albaștrii s-au calificat în turul II al Cupei României, la debutul lui Daniel Oprița » Mesajele ultrașilor după crima de la Caracal - 21% - Gazeta Sporturilor
Generația lui Vlad Dragomir, lovită de blestemul prelungirilor. Juniorii lui Boingiu au ratat a doua calificare în ultimele secunde | VIDEO - 20% - Libertatea
STEAUA - DINAMO 26-25 // VIDEO + FOTO Steaua e în finala Cupei României, după un final nebun contra lui Dinamo » Incidente șocante înainte de meci: ultrașii s-au bătut cu jandarmii, galeriile au fost evacuate - 20% - Gazeta Sporturilor
Constanţa a eliminat Steaua în semifinalele Cupei României, după un meci cu 17 eliminări! - 20% - Pro Sport
LIVE BLOG | Hajduk Split - FCSB 0-0. Meci de luptă în mlaştina de pe "Poljud". Moruţan şi Said au avut două ocazii uriaşe în prelungiri - 20% - Pro Sport
LIVE BLOG | România U19 - Ucraina U19 se joacă ACUM. Kashchuk, de două ori aproape să ne "ucidă" visul Euro 2018! Ucrainenii au ratat două ocazii uriaşe într-un minut - 20% - Pro Sport
CSA Steaua și-a aflat adversara din turul I al Cupei României: când și cu cine joacă echipa lui Daniel Oprița - 20% - Gazeta Sporturilor
Roland Garros: Raluca Olaru, în optimi la dublu mixt / Mihaela Buzărnescu, eliminată după ce echipa sa a ratat cinci mingi de meci - 20% - HotNews