Ashleigh Barty, la un pas să-şi apere trofeul câştigat anul trecut la US Open. Barty şi Azarenka s-au calificat în finala probei feminine de dublu - www.infoziare.ro

Ashleigh Barty poate părăsi New York-ul cu numărul unu mondial la simplu şi un trofeu la dublu. [citeste]

Actualizata la: 06 sep 2019
Ziarul: Pro Sport

​VIDEO FedCup: Australia s-a calificat în finală după 26 de ani (3-2 vs Belarus) - Ashleigh Barty și Samantha Stosur au câștigat meciul de dublu - 42% - HotNews
VIDEO „Regina“ Parisului: Ashleigh Barty a câştigat French Open după o finală de vis şi va urca spectaculos în ierarhia WTA - 36% - Adevarul
Sorana Cîrstea şi Beatriz Haddad Maia s-au calificat în optimile de finală ale probei feminine de dublu de la Australian Open - 35% - Europa FM
KAROLINA PLISKOVA - ASHLEIGH BARTY 6-7, 3-6 // VIDEO Simona Halep revine pe locul 2 în clasamentul WTA după ce Ashleigh Barty a învins-o pe Karolina Pliskova în finala de la Miami - 35% - Gazeta Sporturilor
Turneul Campioanelor 2019. Ashleigh Barty a câștigat trofeul. Toate rezultatele - 35% - Libertatea
Monica Niculescu / Gasparyan – Azarenka / Barty 6-4, 1-6, 1-6 în turul 2 US Open dublu feminin. VIDEO cu rezumatul - 34% - Fanatik
Svetlana Kuznetsova a învins-o pe Ashleigh Barty şi s-a calificat în finala de la Cincinnati - 34% - Mediafax
Monica Niculescu / Gasparyan – Azarenka / Barty 3-1 se joacă ACUM! LIVE VIDEO în turul 2 US Open dublu feminin - 33% - Fanatik
​WTA Elite Trophy: Ashleigh Barty s-a calificat n finală/ Victorie n fața Juliei Goerges - 33% - HotNews
Simona Halep s-a calificat în finală la Rogers Cup. A învins-o în două seturi pe Ashleigh Barty . - 33% - Biziday
Australianca Ashleigh Barty a câştigat finala feminină de la Roland Garros - 33% - Antena 3
Sferturile de finală de la Madrid Open: Simona Halep joacă joi cu Ashleigh Barty de la ora 13:00 - 33% - Stiri pe surse
Tenis: Australianca Ashleigh Barty a câştigat finala feminină de la Roland Garros - 33% - AGERPRES
Ashleigh Barty a câştigat finala Roland Garros 2019 / Reacţia Simonei Halep - 32% - Mediafax