Rapid şi Steaua, victorii în Cupa României! Giuleştenii au întors rezultatul. FC U Craiova câştigă la penalty-uri. VIDEO - www.infoziare.ro

Turul trei al Cupei României se dispută pe 27 şi 28 august. În această fază intră cele 30 de câștigătoare din faza a doua, 13 echipe care au jucat anul trecut în Liga 3, 11 echipe din Liga 2 Casa Pariurilor. UPDATE, ora 21:44. FC U Craiova se califică în turul 4 din Cupa României […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 29 aug 2019
Ziarul: Fanatik

Rapid şi Steaua, victorii în Cupa României! Dimciu Halep, dublă pentru Farul Constanța + toate echipele calificate. VIDEO - 43% - Fanatik
Steaua a cucerit Cupa României la polo feminin, după patru victorii consecutive cu Dinamo și Rapid! - 40% - Pro Sport
VIDEO CSA Steaua, eliminată din Cupa României! Roș-albaștrii pierd dramatic cu Popești-Leordeni, după ce au ratat un penalty în prelungiri - 35% - Gazeta Sporturilor
Rugby: Victorii clare pentru Timişoara Saracens şi Steaua, în Cupa României - 33% - AGERPRES
Rapid – FC U Craiova 1948 0-0. Giuleștenii rămân pe loc de play-off. Video - 33% - Fanatik
CUPA ROMÂNIEI //FOTO + VIDEO Se știu primele echipe calificate în sferturi: Viitorul, victorie la penalty-uri, CSU Craiova și Hermannstadt s-au impus fără emoții - 32% - Gazeta Sporturilor
FOTO VIDEO Meci incendiar pe Arena Națională. Rapid - Steaua, 2-0. Giuleștenii vor juca barajul pentru Liga a III-a - 32% - Romania Libera
Victorie cu emoții pentru CSA Steaua în Cupa României! A învins-o pe Ulmu cu un gol marcat din penalty în minutul 90! - 32% - Fanatik
Manchester City câştigă ”duelul gafelor” cu Hoffenheim. Trupa lui Pep Guardiola a primit cel mai rapid gol din acest sezon de Champions League, dar a întors rezultatul cu emoţii. Cronica meciului - 31% - Pro Sport
Cupa României 16-imi de finală. Rapid, victorie ”thriller” la penalty-uri. Mihai Iosif a revenit pe bancă: ”M-am abținut” - 31% - Fanatik