CFR Cluj a cerut penalty în startul meciului cu Celtic! Ce s-a întâmplat în careul scoţienilor! Video - www.infoziare.ro

CFR Cluj a cerut penalty în startul meciului cu Celtic, din turul 3 preliminar al Ligii Campionilor. Jucătorii campioanei României au protestat vehement după ce Andris Treimanis nu a vrut să arate punctul cu var. Ciprian Deac a fost faultat în careu, dar CFR Cluj a primit penalty în returul cu Celtic În minutul 8 […] Articol preluat de pe . [citeste]

Actualizata la: 14 aug 2019
Ziarul: Fanatik

CFR CLUJ - CELTIC // Neil Lennon, antrenorul scoțienilor, e în gardă: „CFR Cluj are un stil britanic. Nu știu dacă suntem favoriți” - 37% - Gazeta Sporturilor
CELTIC - CFR CLUJ // VIDEO+FOTO Corespondență din Scoția: care e atmosfera din oraș, cu o zi înaintea meciului decisiv + Imagini de pe Celtic Park - 36% - Gazeta Sporturilor
Celtic Glasgow-CFR Cluj, scor 2-0, în minutul 59. Elyounoussi a majorat avantajul scoţienilor - 36% - Mediafax
Celtic Glasgow-CFR Cluj, scor 2-0, în minutul 59. Elyounoussi a majorat avantajul scoțienilor - 36% - Stiri pe surse
CFR CLUJ - CELTIC 1-1 // Neil Lennon, antrenorul scoțienilor: „Suntem foarte mulțumiți că i-am dat gol în deplasare echipei lui Dan” - 35% - Gazeta Sporturilor
CELTIC - CFR CLUJ 2-0 // Neil Lennon, antrenorul scoțienilor: „Singura mea dezamăgire este că nu am câștigat la o diferență mai mare” - 34% - Gazeta Sporturilor
Lui Dan Petrescu i s-a făcut rău la hotel înainte de Celtic – CFR Cluj. Anunțul scoțienilor: “Poate rata meciul!” + reacția ardelenilor - 34% - Fanatik
Un pompier din Alba, aflat în timpul liber, a ratat startul meciului România-Feroe. Ce i s-a întâmplat pe drumul spre Cluj - 33% - Libertatea
Conor McGregor sau Jay-Z, cu ochii pe CFR Cluj – Celtic! Snoop Dogg a vrut să cumpere acţiuni la adversara clujenilor! Fanii faimoşi ai scoţienilor! Foto - 33% - Fanatik
LIVE BLOG CFR Cluj – Celtic în turul 3 preliminar Champions League. Fostul dinamovist Elhamed, în lotul lui Lennon! Obiectivul scoţienilor pentru tur - 33% - Fanatik
Celtic - CFR Cluj 3-4! Super-calificare pentru SuperDan Petrescu. Campioana României a răpus ”sperietoarea” scoţienilor. Ţucudean a punctat în ultimul minut şi a risipit orice emoţie - 32% - Pro Sport
VIDEO | FCSB - NK Osijek 2-0. Vicecampioana a trecut ultimul test înainte de startul campionatului. Teixeira a fost omul meciului, Niţă a apărat un penalty - 32% - Pro Sport
CFR CLUJ - CELTIC // VIDEO+FOTO Fața nevăzută a lui Dan Petrescu » Ce s-a întâmplat la antrenamentul oficial al „feroviarilor” - 30% - Gazeta Sporturilor
VIITORUL - CFR CLUJ // VIDEO+FOTO Fază controversată în Viitorul - CFR Cluj » Țucudean a cerut penalty, dar Kovacs a dat simulare + Părerea specialistului - 30% - Gazeta Sporturilor