Penalty neacordat pentru CFR în prima repriză? Deac, faultat clar în careu, la 0-0 | FOTO - www.infoziare.ro

Ciprian Deac (33 de ani) a deschis scorul pe Celtic Park cu campioana Scoţiei şi a dus-o pe CFR Cluj mai aproape de calificarea în optimi. La pauză, campioana este în avantaj, scor 1-0, dar diferenţa putea fi mai mare. [citeste]

Actualizata la: 14 aug 2019
Ziarul: Pro Sport

ROMÂNIA - SPANIA / FOTO „Tricolorii” au contestat decizia, dar a fost penalty clar! Deac l-a faultat în careu pe Ceballos - 63% - Gazeta Sporturilor
CFR CLUJ - ASTANA // GALERIE FOTO Faze controversate în prima repriză: Ciprian Deac a cerut penalty + gol anulat pentru clujeni - 44% - Gazeta Sporturilor
SPANIA - ROMÂNIA // FOTO Penalty refuzat pentru România! Florinel Coman, faultat în careu de Dani Carvajal - 42% - Gazeta Sporturilor
VIDEO + FOTO Penalty CLAR neacordat pentru AS Roma în meciul cu Liverpool - 42% - Gazeta Sporturilor
VIDEO + FOTO Penalty CLAR neacordat în Barcelona - Real Madrid - 40% - Gazeta Sporturilor
DINAMO - GAZ METAN 1-1 // VIDEO + FOTO Eroare gravă de arbitraj: penalty CLAR neacordat oaspeților - 39% - Gazeta Sporturilor
FCSB - DINAMO // FOTO+VIDEO Să vină VAR! Penalty clar neacordat „câinilor”: „Kovacs ar fi văzut dacă avea reluări” - 38% - Gazeta Sporturilor
LIVE BLOG | Viitorul - Astra 0-1. Florentin Matei deschide scorul, din penalty, după ce a fost faultat în careu de Cojocaru! - 36% - Pro Sport
AS ROMA - LIVERPOOL 4-2 (6-7) // VIDEO + FOTO Penalty CLAR neacordat pentru AS Roma în meciul cu Liverpool - 36% - Gazeta Sporturilor
ROMÂNIA U21 - IRLANDA DE NORD U21 // FOTO România U21, dezavantajată de arbitru! Penalty clar neacordat în finalul primei reprize - 36% - Gazeta Sporturilor
Căpitanul lui Dinamo, Dan Nistor: 'Am avut penalty clar în prima repriză, toată lumea l-a văzut' - 35% - Stiri pe surse
FOTO 3 gafe comice ale lui Deac în prima repriză cu FCSB - 35% - Gazeta Sporturilor
FOTO 3 gafe comise de Deac în prima repriză cu FCSB - 35% - Gazeta Sporturilor
Dinamo a avut penalty clar în prima repriză a derby-ului cu FCSB! Hențul lui Iulian Cristea, nevăzut de Istvan Kovacs. Reacţia jucătorului: “Eram prea aproape!” - 32% - Fanatik